Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Mi van aszívemmel...

Mi lehet ez? Mi van aszívemmel? Esetleg pánikroham?

Figyelt kérdés
Mostanában hanyagoloma sportot mert progarmozónak tanulok. 20 éves vagyok és heti egyszer focizok. Azonban múlt héten még aztis kihagytam. A legutóbbi focizás közben elkezdett szúrni a szivem levegővételkor. Kicsit megijedtem lassítottam tempon de megpróbáltam továbbjátszani és nem törödni vele.Azonban mikor az öltözöbe beértem és leültem hirtelen elkjezdett gyorasn verni a szívem,kapkodtam a levegőt.. megsemmisülés és halál érzésem volt...sosem éreztem ilyet... A kezeim a zsibbadásban összeszortuk,a lábaim remegtek. A többiek bevidtek az ügyeletre ahol megmérték a vérnyomásom ami 130/80-as volt majd a dokinak elmondtam tüneteim aki azt mondta: Pszihcés oka van. Hazamentem aludtam. Most reggel megint érzek valami bizonytalan feszültésget magamban... nem tudom mi lehet a bajom... borzasztó

2016. dec. 8. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ma erős melegfronti hatás van..ezt is érezheted.
2016. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pánikrohamod volt. Menj el kardiológiára a biztonság kedvéért! Vegyél magadnak B-MAX vitamint, és magnéziumot, citromfű teát. Ezek meg fogják oldani a problémádat.
2016. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De az életmódod is lehet rossz és akár ezt jelezheti s zservezeted is pszichésen...
2016. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majd ma megyek háziorvosomhoz beutalót kérni ekg-ra. Attól rettegek állandóan hogy újra megismétlődik...
2016. dec. 8. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor most vegyél erőt magadon és állj bele a szituációba és ne gondold túl a dolgokat. Nem szabad ,hogy elhatamasodjon rajtad. Sokan nem tudják de a pánikroham az régen több ezer éve egy "jó" reakció volt azért , hogy megtanuld ,hogy mégegyszer ne kövesd el ugyanazt a hibát. Pl elaludt az ősember a földön és jött egy állat ami meg akarta enni de idoben megebredt. Ilyenkor felmegy a pulzus osszaszukulnek az erek es megfeszulnek az izmok , hogy egybol robbanasszeruen tudj menekulni. Egy panikrohammal semmi baj nincs. Csak jelez a szervezet,hogy ki vagy merulve vagy vitaminhiany vagy sok stressznek van kiteve. Ez sokminden lehet. Irtad ,hogy attol felsz ,hogy megsmetlodik es azert irom ,hogy ilyenkor kell menni es csinalni a dolgod tovabb mert bemeeled magadnak szep lassan ,hogy mindentol szarul vagy. Nem lesz semmi baj higgyj nekem. Fel a fejjel. Csak elore. Udv
2016. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Most kicsit pihenek,filmet nézek gyógyteázok.. el akarom vonni a figyelmem. Talán újra elkéne kezdenem napi szinten sportolni.. lehet az hiányzik. Illetve rég szedtem vitamint is. Voltam vérvételen és vizeletvételen 3 hete és minden rendben volt a leletemben.
2016. dec. 8. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen menj vissza sportolni de szépen lassan kezd el . A szervezet elszokik hamar a terhelestol es visszaall alap helyzetbe ezzel is kimeli magat. Szoval csak szep lassan kezdj neki es szedj multivitamint es magne b6ot es halolajkapszulat. Csak ne agyalj ezen.
2016. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mai napon voltam is EKG-n és a leletemen ezt a megjegyzést találtam:elemzett szakaszon 21 sec, 26 ütés mellett kóros elváltozás: rövid PQ idő. Kell aggódnom? Háziorvosom nem mondott semmit
2016. dec. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!