Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy dudor a nyakamon, most...

Egy dudor a nyakamon, most meg egy dudor a fülem mögött, mi lehet ez? Választ adna valaki, kérem!

Figyelt kérdés

Próbáltam a Google segítségével tájékozódni, hogy mik lehetnek ezek, de igazából több dolog is lehet, ha részleteket mesélek, talán kiderül...


kb. másfél-két hete vettem észre egy csomót, vagy dudort a nyakam baloldali felén. Nem tudom leírni másképp, egy csomó balra.

Szintén baloldalt a mai nap vettem észre a fülem mögött ismét valami csomót, de keményebbet kicsivel. Utánaolvastam a neten, azt írja, hogy középfülgyulladás után szokott ilyen történni, de nekem nem volt középfülgyulladásom, vagyis biztos emlékeznék ha lett volna.

Nem volt gyulladás előtte, és nem is folyik semmilyen genny.

Nagyon aggaszt, hogy mi lehet ez. Azt remélem, hogy valami nyirokcsomókkal kapcsolatos dolog, mert ha jól tudom, akkor nincs semmi teendő.


Nem érzem, hogy fájna, ha megnyomom a nyakamat. A fülemnél levő egy nagyon picit, de tényleg nem is zavar egyelőre.


Szóval remélem elég részletes a leírás, és tud valaki segíteni. 17 éves fiú voltam.



2016. dec. 27. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Közbe eszembe jutott, hogy mit hagytam ki, ami esetleg számíthat. Allergiás is vagyok tulajdonképpen egész évben vannak tüneteim.

A penészgombára és a parlagfűre csak elvileg.

2016. dec. 27. 07:49
 2/5 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy egy orvos értelmesebben tudna véálaszolni a kérdésedre, mint itt mi.
2016. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyirokcsomó-duzzanat lesz, valamilyen betegség, megfázás, influenza, stb. miatt.
2016. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Szerintem nyirokcsomók!Nekem 4! Hónapja vannak,9 darabot tudok kitqpintani,van 2,5 cm-es is!Nem fàjnak,a mandulàm duzzadt,gennyes (4 hónapja),voltam màr vele mindenhol (mellkas röntgen,kétszer labor,Hematológia;fül-orr gégészet),mindenhol azt mondtàk nem mandulagyulladàs,a Hematológus mondta,hogy be van gyulladva,szerinte ez miatt van ez,de màr ennek is 2 hónapja!
2016. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. dec. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!