Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyengének érzem magam, keveset...

.:MaRRz:. kérdése:

Gyengének érzem magam, keveset ettem 4 napig. Átmegy vagy valamivel kell pótolni?

Figyelt kérdés
4 napig nagyon beteg voltam. 2 nap egyáltalán nem is ettem semmit (a másik 2 napon összesítve össz-vissz 2000kcal-t ettem) Aztán lassacskán visszatértem majdnem normálba, bár még most is diétázom inkább (egyébként hánytam, ment a hasam, valószínűleg vírus volt). Az a gond, hogy nagyon fáradtnak érzem magam, álmos vagyok. 4 napig nem mozogtam. Ma, 5. nap sétáltam 3 km-t, de az is nagyon kitett (pedig sportolok). Átmegy majd ez, vagy valamit tegyek ellene, mert idegesít ez a fáradtság. Köszi.

2017. jan. 7. 13:39
 1/1 evimeri ***** válasza:
Pár napon belül erőre fogsz kapni. Persze, hogy fáradtnak érzed magad, hiszen alig jutottál tápanyaghoz. Nem kell izgulni pihenj és egyél táplálókat.
2017. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!