Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hányok (2-3 hete) naponta csak egyszer tudok enni, azt is csak azért, hogy legyen valami bennem, étvágyam nulla, rohadt fáradt vagyok, pedig nem dolgozok sokat. Ami az egészben furcsa, hogy nem fogytam, az arcom még kerekedett is. Terhes nem vagyok, ugyanis nincs senkim. (20/L)

2017. jan. 17. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt még orvos is csak alapos kivizsgálás után tudja majd megmondani, el kellene menned mielőbb a háziorvoshoz, ő majd elküld a szükséges vizsgálatokra, pl.: vérkép, hasi ultahang, gasztroenterológus.
2017. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg csak kivizsgálás után lehet megállapítani.Ha nem fogytál, akkor az baj, mert vizesedsz.
2017. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, az írásod szerint az a bajod, hogy hánysz és nincs étvágyad. Komolyabb diagnózist esetleg vizsgálat után tudnék mondani.
2017. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap este vért pisiltem ezért azonnal elmentem ma reggel orvoshoz felsorolva eddigi tüneteimet is! A váróterem tele volt öregekkel akik a havi kivizsgálasra jöttek. Ahogy elfordultam még 2-3 odatermett és előre kellet engedjem hisz fárastak és öregek... Ha nem ezt tettem a "kedves" aszisztens azért is őket vette előre... Na valahogy letelt és ugye már megvolt a rossz benyomás, hisz nem engedtem előre 2 busz után futó nagyit. Mivel fiatal és itt ott tetovált, hajam pedig lilából áthajló kék az első benyomás egyre rosszabbul sűlt el.

Orvos: miért jöttél nem tünsz betegnek és vannak a váróban elegen?

Én: nem akarok programjába belehasítani, de (...elmondtam a tüneteim)

Orvos: a hányás azért van mert biztos sok hülyeséget eszel, a véres vizelet pedig a sok partner váltogatás.

Én: először is házi kosztot eszek, én főzök magamra és ha tudni akarja jó vagyok benne és ami a partnert illeti, nem hiszem, hogy köze van hozzá, de 20éves és talán régi módiasan de csak 1 ember volt az életemben.


Szóval nem vizsgáltak ki.... Ha fiatal vagy és tetovált ott pusztulj, nem érsz sokat!

2017. jan. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!