Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Használtatok mar aranyérre...

Használtatok mar aranyérre Detralexet? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
Ismét kiújult az aranyerem sajnos. 2 napja szenvedek. Ajánlották a Detralexet, a kup és kenőcs mellé. Valakinek van errol tapasztalata?

2017. jan. 19. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom. Valamennyit segít, de nem sokat. Egyébként milyen kenőcsöt, kúpot használsz?
2017. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Proktis-M-et használok.
2017. jan. 19. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már 2 évtizedes tapasztalatom van aranyér témában. Ezért kérdeztem, hogy milyen szert használsz. Nekem az a véleményem, hogy a vény nélküli szerek igazából semmit nem érnek, puszta pénzkidobás. Két gyógyszert érdemes kipróbálnod. Egyénfüggő, hogy kinek melyik válik be jobban. Az egyik a Posterisan Forte, a másik pedig a Doloproct. Ezek vénykötelesek, de legalább tényleg használnak. Vagy még az is opció, hogy szakorvossal íratsz magisztrális készítményt.
2017. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a két gyógyszer, amit említettem, mindkettő kapható kenőcs és kúp formában is.
2017. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Edzoterembe jarok par eve. Nagy sulyok, guggolas stb. Sajnos az utobbi 1-2 evben 3-6 havonta kiujul. Eddig segitettek a veny nelkuli cuccok. 2-4 nap alatt helyre szokott tenni.
2017. jan. 19. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
2-4 nap alatt lehet, hogy magától is helyrejött volna. Ha rám hallgatsz, kipróbálod amiket írtam. Szerintem 1000x jobbak, mint a vény nélküli szerek. Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Gondolhatod, hogy 20 év alatt szinte mindent kipróbáltam, ami létezik...
2017. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem persze. Es nem is kerdojelezem meg a talasztalatod. Csak azokat fel kell iratni orvossal ;)
2017. jan. 19. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van aki picit kellemetlennek érzi, de tényleg csak egy pár perces vizsgálatról van szó. Utána meg már ha elfogy valamelyik, simán írja a receptet, mindenféle vizsgálat nélkül.
2017. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak Detralexről aranyeres roham esetén - is - nyári lábdagadásra is nagyon jó egyébként. Ilyenkor (heveny aranyeres panaszok esetén) nem a normál adagolást kell alkalmazni belőle, hanem néhány napig emelt dózist. Rajta van az adagolás ilyen esetekre is a betegtájékoztatón. Én figyelmetlenségből utoljára véletlenül többet szedtem be, mint az előírás, és nem lett semmi bajom. Már 2-3 nap után enyhülést hoz a szedése.

Másrészt szerintem érdemes lenne átgondolni az edzésformádat, mert a panaszaid a nagy súlyos emelések, guggolások miatt hosszú távon csak súlyosbodni fog, soha nem fog elmúlni teljesen az aranyered, még ha kúrálgatod is, de az edzés miatt mindig ki fog újulni, idővel, a korosodással csak egyre rosszabb lesz. Rengeteg jó edzésforma van még, ami szépen fejleszt, de nem szükségesek hozzá nagy súlyok (pl. saját testsúlyos gyakorlatok, TRX stb). Sok sikert!

2017. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!