Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van állandóan begyulladv...

Miért van állandóan begyulladva a torkom? Másnál is vannak hasonló tünetek?

Figyelt kérdés

39 éves nő vagyok,állandóan valami baj van a torkommal.Már havonta megyek orvoshoz állandó torokfájással.Számtalanszor vizsgáltak:volt többször váladék vizsgálat,minden alkalommal garat és gégetükrözás.4 éve kivetettem a manduláimat is,mandulakövek miatt.Öblögetek naponta sós vízzel,szedem a gyógyszerekt,mégsincs változás.Voltam reflux vizsgálaton,gyomor tükrözésen is.A vizsgálatok szerint minden rendben.De akkor miért néz ki ilyen rémesen a torkom?Lehet,hogy csak beképzelem?

[link]

Vátom a mielőbbi tanácsokat,válaszokat!



2017. jan. 20. 16:10
 1/1 anonim válasza:
Az én torkom is mindig hasonló színű , de nem mindíg fáj. szerintem ne aggódjon e miatt :) ha nem mutattak ki semmit akkor semmi baja nem lehet :) 17F
2017. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!