Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és reggel elmegyek az iskolába biciklivel. Sietek de nem annyira hogy ne kapjak még levegőt se. Beérek, És lerakom a biciklit besétálok utána az ablaknál várom míg becsengetnek de miután beérek 5perc múlva elkezdek szédülni, leizzasok nagyon melegem lessz, csillagokat látok 😷 és hogyha kimegyek a levegőre, leülök 4 másodpercen belül semmi bajom. Egy másik történet is malydnem ugyan ez csak akkor boltba mentem az egyik ismerősömmel mígy ő teker 2 a biciklijével adig én 20-at. Beérünk a boltba teli a kosár és elfog megint ez a szédülés ... És kimegyek levegőzni. De ott nincs hely ahová le tudnák ülni és nem múlt el majd miután kijött a boltból felülök a biciklire és megint semmi bajom. Én arra gyanakszom hogy kevés oxigén jut a szervezetembe valami miadt. nem sportolok, nem dohanyzom. De a környezetembe csaladtagjaim minddannyian dohanyoznak. Ha tudjátok mi lehet a bajom ne tartsátok magatokban 👍 A válaszokat előre is köszönöm.

2017. jan. 21. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, és menjteket el orvoshoz!
2017. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomásrendellenességre tippelek, de természetesen én is azt tanácsolom, hogy látogasd meg a háziorvost.
2017. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!