Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség, vagy csak kimerült...

Betegség, vagy csak kimerült volnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy mostanában nagyon fáj a fejem, és ingerült vagyok. Semmi rossz szót nem szól hozzám senki, mégis egyszerűen szar a kedvem, feszült vagyok, nem bírok eleget aludni, hiába alszok 10-12 órát akkor sem tudom kialudni magam. És mostanában (elég hülyén fog hangzani) magamba beszélek. Belekepzelem magam egy egy szituációba, vagy csak beszélek mintha lennem velem valaki. Egyfolytában olyan érzésem van mintha figyelnének, egyre többet Félek. Szédülök. És ilyen furcsa hangokat adok ki, mármint nehéz megfogalmazni, mint pl a filmekben az ilyen elmebetegek, természetesen csak, ha egyedül vagyok, és csak úgy jön. Hiaba mondom magamnak hogy eleg lesz es hagyjam abba akkor is. Egyszerűen alig bírom kordaba tartani magam. Ez betegség, vagy csak fáradtság, vagy mi lehet?

Normális válaszokat szeretnék. :c



2017. jan. 21. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán az van ami velem: nincsenek barátaid és unalmas az életed?
2017. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem unalmas az életem, szabad időm is alig van😅

És rengeteg barátom van, de még igyis azt érzem, hogy magányos vagyok, pedig tényleg sokan mellettem vannak

2017. jan. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!