Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől ilyen a székletem már...

Mitől ilyen a székletem már lassan 5 napja?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán kezdődött az egész.... az volt a probléma, hogy reggel felkelltem és mentem a wc-re pisilni... no oké úgy kezdődött mint egy átlagos nap... aztán egyre többször jártam aznap a wc-re pisilni... no mondom biztos felfáztam... elmentem a háziorvosomhoz... adott egy ilyet hogy Probium 6 + Inulin... most szerdán ismét voltam a háziorvosnál ugyanis szerdán már fostam a wc-n... azt mondta diétázzak és adott egy EnteroBull étrendkiegészítő poros tasakot... azt mondta szedjem be azt a 10 tasakot ami benne van és aztán menjek hozzá vissza ha nem javul... egyenlőre nagyon kicsit sem javult.... már 4 tasakot bevettem...

2017. jan. 22. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan nehogy megfulladjál egy púpozott kiskanál kakaót nyeljél le vízzel.
2017. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
micsodát?
2017. jan. 22. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet vírusfertőzés áll a háttérben, én hasmenés esetén teázok, és kekszet eszem hogy segítsen, de a normaflore is jó hogy helyreállítsa a bélflórát.
2017. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mennyi ideig tarthat ez az egész?
2017. jan. 22. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom megmondani, lehet más orvos véleményét is kellene kérned. Orvos válaszol, ezt írd be a netre.
2017. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!