Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszios vagyok, de a...

Fun19 kérdése:

Depresszios vagyok, de a pszhiologusom azt mondja kamaszkori problema. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éve depresszios vagyok. Egy évig csak titkoltam, aztan sulyosodott a helyzet es szoltam ahogy szuleimnek, ok is azt mondtak hogy biztos nincs semmi bajom, majd alszok es jobb lesz. Persze nem lett jobb. Mondtam nekik hogy keressenek nekem pszhiologust, kerestek, fel evet vartam arra hogy behivjanak es fel eve jarok oda kb. A no akihez jarok azt mondja hogy ami velem tortenik az mindenkivel elofordul es hogy csak kamaszkori problema, anya is ezt mondja, apa tudja hogy nem csak kamaszkori problema. Szerintetek mondjam meg a pszhiologusomnak hogy en tudom hogy depresszios vagyok, vagy keressni kene valaki mast? Mit tegyek?

2017. aug. 2. 23:13
 1/3 anonim válasza:
Először is hány éves vagy? Fiú, lány vagy? Ha gondolod írj privátot.
2017. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen problémáid vannak?

Mert van, hogy kamaszkorban a gyerekek "megnemértett tinikként" viselkedve elfordulnak mindentől és mindenkitől, és úgy érzik teljesen egyedül vannak, és minden rossz csak velük történik.

2017. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Miután napokig nem ettem, és szétvagdostam magam, anyám elrángatott pszichológushoz, aki azt mondta semmi bajom nincs, csak hisztis vagyok... :D
2017. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!