Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 éve fogászaton rosszul...

MidnightOwl kérdése:

4 éve fogászaton rosszul lettem érzéstelenítő injekció után, egy pillanatra elájultam. Sajnos voltam olyan buta, hogy a rendelő melletti mosdót választottam folyadékhoz jutás céljából. Van esélye fertőzés elkapásának? Többi lent

Figyelt kérdés
Az előző páciens aki már bent volt a rendelőben pár perccel előtte jött onnan ki.A mosdó körül vér volt, valószínüleg a fogát tisztogatta. De a kábulattol nagyon nem eszméltem, és kézből ittam vizet, (megfogva a csapot egy pillanatra) van e rá esély, hogy ott valami fertőzést elkaptam?

2018. júl. 5. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4 évvel ezelőtt?
2018. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de csak mostanéban kezdett el foglalkoztatni a gondolat. (Zala megye)
2018. júl. 5. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Van -e esély a mosdóban fertőzést elkapni?!

Leírok egy példát: Én és még vagy 25 ember, pont előtted voltam bent a mosdóba és megnyitottam a csapot azzal a kezemmel amivel bent a WC-n a seggemet és a puncimat töröltem.

Majd jöttél te, és megfogtad azt a csapot, amit előtted én is megfogtam, és megnyitottad azt, majd a kezedből ittál vizet ! Szerinted elkaphattál valami fertőzést ?

Segítek egy picit,nekem nincs semmilyen nemi betegségem és semmilyen fertőző betegségem sem ! De! az előttem mosdót használó 25 emberrel mi a helyzet azt sajnos nem tudom, ezért járj utána és nagy eséllyel megtudhatod , hogy mekkora esélye volt a 4 évvel ezelőtti fertőzésnek.

2018. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
4 évvel később miért fontos, hogy Zala megye? :DDD
2018. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kora reggel volt, kevés ember. Csak azért írtam hogy Zala megye, mert nem kell Pesti forgalom nagyságú dologra gondolni
2018. júl. 5. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Van rá esély, hogy elkaptál valamit, igen.


De most már nem fogsz belehalni, ha eddig nem haltál bele, nyugi. :) Sőt, mostanra már régesrég kigyógyultál belőle. Sőt, egy csomó másik fertőzésen is túl vagy már.


Menjél szépen aludni. Előtte meg olvasgasd a bioszkönyvedet.

2018. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért agyaltam el rajta, mert ugye az érzéstelenítő miatt seb volt a számban, (nagy eséllyel valami öreg faszi volt aki úgy hagyta ott a mosdót). Amikor előadtam a történetet a háziorvosomnak, ő kinevetett.
2018. júl. 5. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt tesszük. Szép álmokat, tudod, bioszkönyv.
2018. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgoznál nem lenne időd pl ilyen fxságokon agyalni...
2018. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!