Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcideg zsábánál mindenkinek...

Arcideg zsábánál mindenkinek a tegretolt adják? És hat?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve fáj állandóan a bal oldalon a fülemntöve az arc üreg,és az alsó állkapocs félig.Most jutottunkbel addig,hogy írtak ki gyógyszert.A fájdalom egéssz napos,hol élesebb hol gyengébb.Elkeztem szedni a gyógyszert az első 3nap mér csak késő délután kezdett el fájni este ugye egyáltalán nem.Éjszakára meg szünik mindíg.3nap után mintha semmit nem szednék ismét állandó a fájdalom.Pedig fél szemmel kezdtem és egy hét után kellett 2szer fél szemre emelni.Éjszakára továbbra sem fáj.Reggel viszont arra kelek.Van egy bőlcsesség fogam amire azt mondja a fogorvos nem okozhatja ezt mert nincs rossz állapotban.Meg az dagadna és éjszaka is fájna.Most vagy a gyógyszer nem jó vagy más a probléma.Egy hónap mulva kellcontrollra menni.addig megesz a fene.
2018. aug. 5. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a gabapentin is jó rá!
2018. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos,még nem írtak ki mást.Egy levelet szedtem be belőle,egy hétig használt utána semmi.2xfél szemes adagot írtak ki.Azaz 100mg amit szedek jelenleg.De semmit nem ér.Csak érdekel,hogy másnál bevállt e illetve van e valami más gyógyszer erre a betedségre vagynem is tudom minek számít ez.
2018. aug. 7. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Előbb írtam, hogy mi van rá!

Ha ennyire gyámoltalan vagy senki nem fog helyetted lépni,sajnos az orvos se.

2018. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből szűrted le a gyámoltalanságot,de nxilván ha neked is van akkor tudod,hogy hogy egy jó adag vizsgálaton mész át mikorra talán eljutsz addig amíg írnak valamit.Nekem még hátra van az MR nyilván mivel nem hat a gyógyszer!Meg beszéltük a dokival mi lesz a következő állomás,de mivel minden időpont alapján történik így sajnos még várni kell mind a vizsgálatra mind a gyógyszer cserére.Csupán azért írtam ki a kérdést,mert még most kezdtel el szedni és azt olvastam erről a gyógyszerről,hogy idő kell míg kifejti a rendes hatását.És gondoltam talán mások meg tudják velem osztani tapasztalatukat ezzel kapcsolatban.Nyilván nem egy kérdez felelek oldalon keresem a megoldást.Folyamatban van,sajnos még idő.Habár már rohadtul unom ezt a dolgot.A gyógyszert úgy kaptam,hogy szószerint talán ez lehet a de nem biztos.Amellett,hogy szedem intézem közben a röntgent,fogorvost stb.Nem gondolnám,hogy gyámoltalan lennék.Ha így gondolod lehet valamit rosszul írtam.
2018. aug. 8. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!