Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly problémával fordulok...

Bmelinda211 kérdése:

Komoly problémával fordulok hozzátok. Van-e közületek olyan, aki esetleg orvos által vált függővé?

Figyelt kérdés
3 éve epilepsziás vagyok és több mint fél éve xanaxot szedek, napi háromszor. Viszont most csökkenteni kell az adagot, délben nem szedek és este is csak felet. Nagyon rosszul vagyok, amikor nem vehetek be, elvonási tüneteket észlelek. Van-e közületek hasonló helyzetben lévő személy? Ha igen, kérem jelezze, mert szerintem jót tenne neki is és nekem is, ha megbeszélhetnénk közösen. Előre is köszönöm a normális válaszokat.

2018. aug. 16. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam sosem függő, csak amit látok azt adom tovább:


Minden függőségnél döntő a 21 nap.


Ha te megakarsz ettől a méregtől szabadulni, akkor le kell tenned. Nem csökkenteni, hanem letteni, és kibirni a 21 napot. Utána lesz könnyebb.

2018. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyugtatófüggők 90%-a kb orvosok miatt szokik rá a cuccra! Mondd meg a dokinak, hogy elvonási tüneteid vannak és vissza szeretnél állni a régi adagra! Epilepsziásan nem szabad letenni a xanyakszot mert csak rosszabb lesz a helyzet pláne ilyen függőséggel. Ha az orvos nem egyezik bele a visszaállîtásba akkor azt javaslom, hogy állj át reggel délben este félre! Egyébként nagy károkat nem okoz a szedése és 30 felett kb 10 ből 8 ember frontinon él!
2018. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mi a helyzet és 10 naponként csökkenti felessével. De éjjelente aludni sem tudok, enyhe hallucinációim vannak, szédülök, hányingerem van, enni sem tudok és nagyon szorongok, meg a közérzetem is rossz.
2018. aug. 16. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az adagcsökkentés sajnos ezzel jár! Másik orvost kéne keresni!
2018. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!