Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fekete híg a székletem?

Mitől fekete híg a székletem?

Figyelt kérdés

Bocs ha rossz kategoriaba raktam.

Ma reggel voltam a wc es eloszor rendeset wcztem utana meg hig fekete volt a szekletem.

Faj a gyomrom a hasam alja (mellesleg megvan a menstruaciom igy nemtudom hogy most emiatt faj e a gyomrom vagy azert mert megvan)Mar volt gyomorgorcsom veres szekletem de a dokihoz nem kukdtek vissza a verveteli papiromat igy nem tudta megmondani mi a bajom. Csak dietaztam..elmult magatol.(persze azthittem hogy az eteltol volt biztos gyomorrontasom ezert nem mentem vissza a papiert)

Most meg varom hogy ha meg ilyen szinu lesz akkor elmegyek orvoshoz. Olvasgattam mar mindenfelet ...



2018. aug. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szurokfekete széklet mindenképpen felveti az emésztőrendszeri vérzés lehetőségét. Keresed fel a problémával a háziorvosodat.
2018. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fekete széklet emésztett vérre utal. Valószínűleg gyomor, vagy nyombél fekély.

Komolyan kell venni!

Gasztro -enterologushoz kérj beutalót és időpontot!

Ne hagyd, hogy újra elbagatellizálja az orvos!

2018. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnál lehet kérni széklet vér vizsgálatot, fájdalommentes, abból sok minden kiderül.
2018. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat most kicsit be paraztam! ...faj a hasam es a gyomrom is egesz nap !meg szinte minden nap! Hanyingerem van !
2018. aug. 21. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy azóta ?
2018. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!