Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér (külső) mennyi idő...

Aranyér (külső) mennyi idő alatt gyógyul? Mikor kell műtét?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb az aranyerem és egyre nagyobb, hiába eszek már teljesen egészségesen, abbahagytam az edzést és rengeteget iszok. Kaptam kenőcsöt kúpot(ami már ugy fáj hogy nem tudom használni) Nem vagyok túlsúlyos, 20 éves lány vagyok:( Szerintetek mekkora aranyértől kell műtét? Már teljesen kivagyok:(
2018. nov. 2. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem negyven éves férfiként mostanában volt először életemben egy jelentéktelen (bringázás közben nagyon keményen tekertem felfele), levendula szappannal kezeltem (2 nap alat eltünt a duzzanat, még jó egy hónapig megvolt az üres tasak.) Apámnak jön ki néha, ő nagyon tájékozodott az ügyben, veszélyes a műtét (az ilyenkor véráramba bekerülő baktérium akapoznak meg rá 10 évre egy vastagbélrákot),


(Nőknél gyakran a ma sokaknák divatos anális szex okozza, amikor meg mindenkinél kijön szinte aza a szülés.)

2018. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakorvosnál ( proktológus- nál) jártál már? Nem hiszem, hogy hagyna szenvedni tovább.
2018. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

"(Nőknél gyakran a ma sokaknák divatos anális szex okozza, amikor meg"


A nők 98 % a utálja az anális szexet. Csak hülye fsz férfiak képzelik azt, hogy ez nekik annyira tetszik.

2018. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30 éve küzdök aranyérrel, de sohasem volt műtétem. Mindig krémekkel és kúpokkal kezeltem. Reparon és haemorid kenőcs, kúp felváltva. Az utóbbi 3-4 évben elkezdtem Detralexet használni (vénák falát erősítő tabletta, csak vitaminokat tartalmaz, teljesen veszélytelen). Kb. 2-3 hét, mire elkezd hatni, viszont egy-egy kúra hosszabb tünetmentes időszakot biztosít. Ami még fontos, hogy gondoskodj a laza székletről. Reggel éhgyomorra egyél meg egy evőkanál gyógyszertári paraffin olajat (baromi undorító), és egy nagy pohár langyos vizet. Sok gyümölcsöt egyél, pár szem aszalt szilvát is esetleg. A nyers, nem lédús zöldségek és saláták viszont hajlamosabbak arra, hogy keményebb székletet okozzanak, ezekből inkább kevesebbet egyél. Szintén kerüld a csokoládét és a finomított szénhidrátokat.
2018. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaziból van valai baj szerintem a belemben, nagyon hasfájós vagyok kiderült hogy allergias vagyok egy csomó mindere De még mindig napi többszpr kell wc-re mennem(kb minden kaja után) valszeg ez okozza. Köszönöm a válaszokat
2018. nov. 3. 10:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, ő krémet meg kúpot ajánlott.
2018. nov. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!