Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész nap úgy érzem, mintha...

Manyoki Barnabas kérdése:

Egész nap úgy érzem, mintha egy álmot élnék, elég alvás mellett is hulla fáradt vagyok, tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Olvastam hasonló kérdéseket, de nem tudtam pontosan azonosulni velük, a furcsa az hogy egy hónapja nagyjából kicsit olyanok a mindennapjaim mint amikor éjjel kimégy WC-re, ahhoz az érzéshez tudom a legjobban hasonlítani, nem vagyok teljesen ébren, és másnap az egészben nem vagyok biztos hogy megtörtént e egyáltalán. Fizikailag érzem ezt, mentálisan tudom hogy ez nem álom. Csak úgy "repülök" át az egész napon, különböző dolgok történnek, de mindig olyan, mintha nem is lennék ébren. Emellett borzalmasan fáradt és kialvatlan is vagyok, amit szintén nem értek, 4 napja 8-9 órákat alszom, pont azért, mert kezdtem furán érezni magam, de nem lett jobb... Talán még a fű, vagy alkohol hatásához tudnám hasonlítani, mellesleg semmi ilyesmit nem fogyasztok, se kávé, tea, energiaital, és most még mozogtam is. Nagyon fura, és jó lenne ha legalább sejtésem lene róla hogy mi ez és mitől lehet... Also, most néhány álmomra is jobban emlékeztem mint alapból szoktam, és elég intenzívek is voltak, ha ez segít valamit. Remélem hasznos lehet így ez másoknak is, ha ugyanilyen gondjuk van, köszönettel, B!

2018. nov. 20. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én így első olvasatra a deperszonalizációra tippelnék. Nézz utána a szónak, és el tudod dönteni, hogy ilyened van e. Egyébként ártalmatlan tünet.
2018. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Deperszonalizáció/derealizáció. Én egyszer nagyon betéptem, és utána kb. 1-2 hónapig így voltam mint te. Azt hittem sose fog elmúlni, minden nap arra vágytam, hogy bárcsak úgy érezném magam mint régen. Egy hét után beletörődtem a dologba, és már nem is figyeltem rá, nem agyaltam rajta, csak éltem tovább az életem. Egy idő után azt vettem észre, hogy megint a régi önmagam vagyok. Szóval azt tudom csak tanácsolni, hogy próbálj meg nem tudomást venni a dologról, mintha minden normális lenne.
2018. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!