Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alagút szindróma magától...

Az alagút szindróma magától el tud múlni? És mi az izomgyengeség és az izomsorvadás tünete?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve kezdődött,hogy a bal kezemen a három ujjam elkezdett zsibbadni.Először este, aztán késöbb napközben is. Féltem orvoshoz menni vele. A késöbbiekben pihentettem a kezemet es csak akkor jött elő ha megeröltettem. Volt olyan amikor kisebb belenyilalasok voltak az ujjamban majd az alkaromban is. De még többet pihentettem a kezemet. Eltelt több mint egy év és csak kisebb bizsergések voltak az ujjamban. Ma már nem zsibbad meg semmi ilyen, de mikor tornázok és behajlitom a csuklomat akkor fájni szokott. Nagy nehezen elmentem a haziorvosomhoz ezzel a panaszommal. Milgammát írt fel nekem.Megyek Majd kivizsgálásra de aggódok hogy a késöbbiekben nem jöhet ki izomsorvadás vagy izomgyengeség? És ezeknek milyen tüneteik vannak?

Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L



2018. dec. 21. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!