Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tud rá vki vmilyen megoldást?

Tud rá vki vmilyen megoldást?

Figyelt kérdés
Esténként nagyon nehezen alszom el, és közben is megébredek. Emiatt reggel és egész nap fáradt vagyok, bezzeg a késő délutáni óráktól már "fitt" vagyok. Sokszor csak fekszem az ágyban, és érzem magamban az erőt, hogy akár hegyeket tudnék mászni, nemhogy aludni...Próbáltam többféle kiegészítőt, pl. Valeriana, melatonin, de csak kis mértékben segítettek. Fehér zajt is próbáltam, az is csak ideig-óráig jó.

2019. febr. 23. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, megoldás zéró.
2019. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Üdv.Nekem a baldivian night segített! ;))
2019. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
este gyakorolj zen meditációt
2019. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyit mozogsz/sportolsz egy nap?
2019. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 naponta edzek, otthoni, állóképességi edzés. Amikor tehetem, mozgok, sétálok, stb.
2019. febr. 23. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Próbálhatsz macskagyökér tartalmú gyógyszereket, melyek vény nélkül kaphatók. A közhiedelemmel ellentétben ezek nem azonnal fognak kiütni, hanem 3-4 hét tartós használat szükséges. Javasolt a Baldivian Night vagy Sedacur Forte. Én első körben ezeket próbálnám ki. Emellett javasolt még, hogy azonos időben kelj-feküdj, csak akkor feküdj le, ha álmos vagy, ne tévézz, ne olvass ágyban, ha nem megy az elalvás, ne erőltesd, napközbeni szunyókálás tilos, sportolj, de ne lefekvés előtt, alkohol, cigi, kávé kilőve, és végezz valami ellazító tevékenységet alvás előtt.
2019. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!