Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit gondoltok a Herbária...

Mit gondoltok a Herbária lúgosító teáról?

Figyelt kérdés
én most vettem kiváncsi vagyok a ti véleményetekre
2010. aug. 5. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tele van lúgosító jellegű gyógynövénnyel.De az igazi az lenne,ha a táplálkozásban is elhagynád a savakat.Egyedül kevés kompenzálásra.
2010. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hazugság a lúgosítás.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy hazugsag,az elsavasodasbol szarmazo betegsegekbol viragzik a gyogyszeripar...
2010. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

14:35-ös!


Írd le, hogyan savasodik el a szervezet!!

(Ugyanis a test pH-ja 7,35-7,45 között normális)

A másik, hogy a gyógyszeriparnak, bár jópár olyan hatóanyagot is lobbiztak, amiről kiderült, hogy káros, mégis sok ember köszönheti az életét. Pl. antibiotikumok, szívgyógyszerek, aszpirin...


A gyógyszerek jelentős része olyan anyag, mely a természetben is megtalálható. Pl:

digoxin - Digitalis lanata (gyűszűvirág)

szalicilát - Salix alba (fehér fűz)

colhicin - Colchicum autumnale (őszi kikerics)

streptomycin - Streptomyces erythreus (egy gombafajta)

...

...


És az ember okos. Megtanulta előállítani ezeket az anyagokat. Persze vannak, akik semmit sem értenek a biológiához, kémiához és olyanról alkotnak véleményt, amihez hozzá sem szagolnak.

Bele ér a kezed a bilibe!!


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A teat meg erdemes megsegitened a teljesebb hatas elereseert lugosito etelekkel: kelkaposzta, petrezselyen, uborka, fufelek, , paradicsom, salata, brokkoli, mandula, hajdina, , meggy, olivaolaj, tengeri halak olaja, lencse, stb. Keruld a husokat, szeszes ital, kave, tejtermek, gabonafelek, cukor tartalmu eteleket, amennyiben lehet. Termeszetesen nem lehet drasztikusan megvaltoztatni az etrendet, de elerheto egy 80-20%-os arany.
2010. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


sajnos nekem az elsavasodással már nagyon rég óta gondom van!

és megprobálok mindent megtenni de semmi se segít!


szoktak olyan gyomor görcseim lenni tőle hogy teljesen a földre kényszerít!

2010. aug. 14. 00:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Az InnerLight termeket, a "zöld lötty"-öt kivaloan hasznalhatod lugositasra, a Tahitian Noni bioaktiv ital is lugosit es a gyomor gorcseiden is segithet. Tudok kuldeni leirast emailban mindkettorol, ha erdekel, fazakas.zoltan@yahoo.com
2010. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mint látom súlyos panaszaid vannak. Részletesen írd meg, gyomorfájásod mikor kezdődött, étkezéssel összefügg-e, van e gyomorégés, savas visszaáramlás, esetleg hányás. Én INGYEN segítek.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Végzős Orvostanhallgató!


Elöszőr is kedves h segít!


19 éves vagyok és a panaszaim még általános iskolában kezdődtek!A gyomor görcsök nagyon rendszertelenek az utóbi időben elmúltak most újra visszajöttek!Ezzel együtt érhetetlen hízás is van az utobbi időben kb. 10 kilót úgy felszedtem hogy az életmodom úgyan az mint korábban!

Voltam már orvosnál de ő az mondta túl sok a gyomorsav!

de nem ajánlot semmit - úgy gondoltam akkor ez nem annyira káros!

Savas visszaböfögés van általában étkezés után közvetlen meg később is!


Előre is köszönöm a segitségét!

2010. aug. 14. 15:17
 10/13 A kérdező kommentje:

és még gyomorégés nincs se hányás!

csak akkor ha nem pihenem ki magam akkor szokott lenni hányinger és gyomorégés!

2010. aug. 14. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!