Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen természetes anyagcseregyorsítót?

Figyelt kérdés
Teafélére (gyógynövényre) gondoltam, ha van ilyen. Előre leszögezném, nem fogyni akarok vele. Eddig elég stresszesen éltem, az étkezésemre sem figyeltem oda túlzottan, az alkoholfogyasztásról és a dohányzásról nem is beszélve. Szeretném egy kicsit "kitisztítani" a szerveztemet, azt remélem, úgy jobban érezném magam. És ehhez a teljes kiőrlésű kenyér, a sok folyadék és a napi testmozgást én nem érzem elégnek. köszönöm előre is a segítséget:)
2012. jan. 10. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
paradicsom+tej
2012. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A KleriTea méregtelenítő és rendszeres székletet biztosító gyógytea. Hashajtó hatást fejt ki a belekre, s eközben előmozdítja a méregtelenítési folyamatot. Az idegrendszerre nyugtató hatással van, ami ideális itallá teszi lefekvés előtt. Koffeint nem tartalmaz.


Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban írj nyugodtan!

2012. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Draki válasza:

Nagyon hatékony anyagcsere serkentő a megfelelő akupunktúrás pontokat ingerelni. Akár tűvel, de azt csak szakember végezheti. Vagy akupresszúrával. De nagyon-nagyon hatékony rá a biorezonanciás tapasz is. És nagy előnye, hogy nem kell hozzá a szervezetedbe juttatni még több dolgot feleslegesen.


Az első napokban garantáltan sokat fogsz pisilni. :) Én is minimum 2 óránként jártam és nagyon szomjas voltam. Ez úgy egy hétig tartott.

2012. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!