Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Almahéjteával fogyhatok?

Almahéjteával fogyhatok?

Figyelt kérdés

A frissen hántott almahéjat lobogó vízbe teszem, és teát készítek belőle.. nem ízesítem és 1,5 litert iszom naponta.. kb. ha nem fogyhatok tőle akkor valami természeteset gyorsan ajánljatok, mert unom a hájamat..

jha és mozgok is sokat..

12/L 54kg/160cm



2012. júl. 4. 13:34
 1/7 anonim válasza:
160 cm szten jó az 54 kg...nem kéne fogynod szerintem...
2012. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nem evéstől és a mozgástól lehet fogyni. Az ilyen teák, tabletták esetleg rásegítenek a zsírégetésre, de nem fogyasztanak.
2012. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó de én akarok, tehát akkor fogyhatok?
2012. júl. 4. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, csak nem a teától.
2012. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem nem kéne fogynod .énis 12/L csak én 163cm és 50kg
2012. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat, ha pacalporkolt melle iszod akkor nem fogsz tole fogyni. Fogyni a sportolastol, es a mertekletes etkezestol fogsz.


ONFEGYELEM! Ez a titok, nem csodaszerek.

2012. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ÉN 54kg vagyok és ugyanígy 12 éves. Én is fogyni akarok még a nyári szünetben. Nem eszek olyan sokat sok zöldséget és kevesebb gyümölcsöt. DE a teák nem jók semmire. próbáld ki a banán turmixot nekem az segített és tornászok,mozgok is sokat. Meg találtam a femina.hu oldalon egy nagyon jó diétát azt fogom még a hátralévő 6 hétben megcsinálni : femina.hu/6hét 6 kiló. Tornázz és erősítsd az izmaidat. Ha akarsz beszélgetni erről, mert ugyanúgy állunk, ;) akkor írj egy privát üzit ;)
2012. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!