Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Biztonságos, megbízható oldal...

Biztonságos, megbízható oldal az elemental.eu? Rendeltetek innen? Segítőkészek, ha problémád van?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs utánvétre lehetőség, és csak banki átutalással lehet fizetni, ilyet meg soha nem is terveztem, viszont nagyon jó dolgokat találtam, amiket máshol nem...

És nem kis összegű rendelésről lenne szó, mert ajándékba is szeretnék készíteni dolgokat a távol élő családomnak az onnan rendeltekből...


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. máj. 4. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta tudom, hogy igen, megkockáztattam és előlegeztem nekik a bizalmat, már rendeltem háromszor, és minden rendben megérkezett. :))
2013. jún. 23. 15:49
 2/4 anonim válasza:
Milyen minőségűek a termékek? Mennyire gyors a szállítás? ( és egyáltalán ajánlottan szállítanak vagy hogyan?) Köszönöm előre is, én is elbizonytalanodtam, mert viszonylag olcsó és választék is van, csak lehetne más szállítást választani....
2013. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon jók a cuccok, eddig minden működött (emulgeálószerek, tartósítószerek, stb.). Bár a jázminjuk illata nekem kevésbé tetszett, mint amit az Aroma Botanicától rendeltem, de igazából finom volt az is.

Rendes futárszolgálattal érkeztek a csomagok, nem levélként.

Gyorsak, és eddig nem volt hiba benne, pedig egyszerre 10-20 dolgot szoktam rendelni, úgyhogy elismerésem.

Egyedül azt kell figyelembe venni, hogy ami itt ünnep, az ott nem feltétlen az, és fordítva, mert ebből az utalás miatt már volt félreértésem.

2013. aug. 24. 12:30
 4/4 anonim válasza:
Ohh köszönöm a választ:-) Nekem csupán azért baj a futárszolgálat, mert a munkám miatt sokat és hirtelen utazok, így nehéz megszervezni, de majd megpróbálok megbízni valakit.
2013. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!