Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Viszketek minden normál...

Viszketek minden normál sampontól és tusfürdőtől. A bio készítményekben nincsenek allergén anyagok?

Figyelt kérdés

A patikai cuccokból elegem van, se illata, se normál állaga. (amit ott kevernek ki)

A bio samponok jók lehetnek? Elvileg valami aluminiumos adalékra vagyok allergiás.



2013. máj. 24. 05:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak sem volt jó a gyógyszertári mosakodó, de a Balea szappanmentes tusfürdő és kézmosó bevált, évek óta ezt használja, azóta nem viszket és nem jön elő az allergiája. DM-ben kapható.
2013. máj. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a DM-ben kapható ALVERDE-t mi nagyon szeretjük.
2013. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is az Alverde termékcsaládot használjuk, szuper! Egyébként pedig érdemes a mosáshoz használt szereket lecserélni bio, illetve ökológiailag lebomlókra használni. Ugyanis nem mindegy, hogy mivel van mosva a ruhánk, hiszen egész nap abban vagyunk......
2013. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak köszönöm ezt az extra tippet. A mosószerre nem is gondoltam, pedig ez is okozhatja a problémáim egy részét.

Milyen márkát javasolsz?

2013. máj. 27. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon viszkettem de elmúlt a DMben kapható Szentkirályi testápolótól.
2013. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!