Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek a Reduce...

Mi a véleményetek a Reduce Fat Fast (RFF)? Tablettáról amit a tv-ben reklámoznak (TOP SHOPP) mint egy fogyókúrás tabletta (Horváth Éva reklámozza) És még van még egy! Kosmodisk Classic - Hátfájás ellen. És erröl hallott valaki valamit!?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Cosmodiskről egy orvos mondta nekem ( kórházban dolgozom), hogy semmit nem használ. És ő állítólag ismeri is azt az orvos, aki véleményt mond róla a reklámban. Na mindegy szóval, szerintem a topshop-os cuccok 90%-a bovli.

Az RFF-en énis gondolkodtam, de én inkább maradnék a vényköteles Reductinál, ott azért egy orvos is ellenőriz közben, ami azért nem mindegy szerintem, akármi mellékhatás van nem hiszem hogy az RFF granciát vállal rá.

2009. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 25. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

hát azt az RFf kapszulát nem ajánlanám

nem igazán érdemes semmi kemikáliát a szánkba venni, ha nem muszáj

inkább valami természetes szert, vagy torna, vagy egyéb diéta

már az is sokat számít, ha elhagyod a fehér kenyeret

vagy este hat után nem eszel

próbált ki mielőtt több ezer forintos vackokkal mérgezed a szervezeted

én próbáltam hasonló szereket, semmit nem érnek, csak mérgek!

2009. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!