Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki próbálta már a szétvála...

Gyümi14 kérdése:

Valaki próbálta már a szétválasztó, testkontrollos diétát? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de több ismerősömnek bevált.
2014. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A férjem,így fogyott le 30 kilót úgy,hogy nem éhezett,szenvedett. Nagyon ajánlom nem csak fogyáshoz,szerintem egészséges amúgy is.
2014. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tanárnő ***** válasza:
Próbáltam, működik. Kibírható, valóban éhezés nélkül fogy az ember, a gyümölcsnap a legnehezebb, de az is viselhető. amire azonban ügyelj: a 3 hónap után még kb. három hónapig délelőtt továbbra is kizárólag gyümölcs fogyasztható!
2014. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én épp most csinálom. 2. hete tart, 2 kg lement! Ma gyümölcsnapom van :) reggel almalé, narancs, délre készítek egy nagy adag gyümölcssalátát - befőttet is! - ebből jut estére is. Elég gyorsan meg lehet szokni. Nekem a gyümölcsreggeli a legrosszabb, én nagyon "kenyeres" vagyok, de valahogy megszokta a gyomrom. Tényleg nem kell éhezni! Úgy vagyok vele, hogy inkább lassabban menjen le, de én bevágok ebédre húsnapon pl. 2 szelet sült húst egy jó nagy adag salátával, vagy zöldségnapon 2 tányér főzeléket is! Sokkal fittebbnek érzem magam. a mérleg is kevesebbet mutat, meg valahogy ... más.
2014. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyszer mar csinaltam 50 napig es 5kg ment le (59-rol 55-re)Azt tartottam is, nem jott vissza semmi.Most szules utan 5 honappal ujra belevagtam. 15 napja csinalom es 3 kg lement. A ferjem 16kg-t adott le vele es azota is igy elunk. Mar nem eszunk szenhidratot csak havonta 1szer max 2szer (ezt hivjuk piheno napnak) de oszinten bevalljuk, sokkal jobban erezzuk magunkat amiota igy etkezunk. Szerintunk sokkal koltsegesebb de megeri es egeszsegesebb vagy tole. Mindenkinek ajanlom!!
2014. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ooppss.. Szoval 5kg ment le (59-54-re :) a fenti komment matek bajos :)
2014. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt csak pozitív válaszok érkeztek.


Oké.


De én meg arról írnék, hogy ennek köze nincs a táplálkozástudományhoz. Mindegy, hogy miért jött be egyeseknek..

Ha evésről van szó, akkor csak zöldségkről, húsról, gyümölcsökről, gombákról és olajos magvakról kellene beszélni. Amíg ez így van, addig senki nem is hízik el.


Nem az ételek szétválasztásában kellene (szerintem?) logikát találni, hanem fejben kellene tudni megkülönböztetni az ehető élelmiszert a műkajától. Lisztet, cukrot csak mint újkori találmányt eszik az ember, el kellene fogadni, hogy nem édességevők vagyunk. Nem is szójaevők vagy vegyszerevők.


Ez komoly szemlélet ám :)

2014. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2014. okt. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!