Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen víztisztító készüléket...

Milyen víztisztító készüléket ajánlanátok? Mennyibe kerül maga a gép és mennyibe a filter, valamint a filtert milyen sűrűn kell cserélni?

Figyelt kérdés

Rengeteg hasonló kérdést találtam már, de a vita mindig abba csapott át, hogy felesleges kiadás, mert az ivóvizet felesleges még szűrni...

Kérlek kímáljetek az ilyen hozzászólásoktól, mivel nem egészségmániából szeretnék beszerezni egy ilyen készüléket!!!

Az ok: kellemetlen, furcsa ízű a csapvizünk, ezért nem szívesen iszom. Külföldön élek és mivel az ásványvíz ugyanannyiba kerül, mint az alma- vagy a narancslé, ezért inkább azt szoktam inni. Szívesebben innék csapvizet, ha nem lenne olyan furcsa íze. Egy kisebb készüléket szeretnék venni, amit repülőn a nagy bőröndbe el tudok hozni és én is be tudom szerelni, nem kell hozzá szakember.



2014. jan. 29. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Esetleg erről mi a véleményetek?

W25 (mágneses) víztisztító készülék

2014. jan. 29. 17:20
 2/6 Gépágyu ***** válasza:

Tulárazott MLM-es szutyok. a Mágnes = parasztvakitás.

Viztisztitás tényleg szükséges, minimálisan egy aktivszén szürő legyen benne, max forditott ozmózis membrán. A kettő között a te igényed szab határt. ozmózisosnál max 1:4 viztisztitás arány a jó 4 liter vizből csinál 1 liter tiszta vizet. Lényeges legyen ÁNTSZ engedély, hogy nem mérgező müanyagokból rakták össze.

2014. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre a legegyszerubb borondben elfero megoldas a Brita kancso es hasonlo klonjai. Mi Britazunk, javit a viz izen, de van ahol nem elegge. Pl. Mo.-on egyik rokonnal. Az vmi ubergaz izu viz. Azon a Brita se segit.

Szoval vmi hasonloval lehet probalkozni..

2014. febr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. A készülék ahogy látom olyan 4-5000 Ft-nál kezdődik. A szűrőpatron mennyibe kerül hozzá és milyen gyakran kell cserélni? És honnan tudom, hogy cserélni kell a patront?
2014. febr. 15. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kulfoldon akkor orszag fuggo a filter ara. Itt Nemetorszagban olyan 3-5 EUR per darab. Van egy idozito a kancso tetejen, amikor csereled a szuror "lenullazod". Utana meri az idot es van 4 csik. Hatente eltunik 1 csik, majd a vegen elkezd villogni. Akkor kell cserelni.

Erdemes cserelni, megha nem is volt intenziven hasznalva, mert 1 honap utan bacik felszaporodhatnak benne.

2014. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MAgyarul havonta cserelni kell a szurot. Kicsit kacifantosan irtam le az elobb
2014. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!