Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Igaz, hogy a ricinus olaj jó...

Igaz, hogy a ricinus olaj jó hajnövesztő?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már? Tapasztalatok?

2014. júl. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam :D körülményes használni, de megéri. Pihe-puha és szebb lett tőle a hajam. Viszont növekedés csak jó pár hónap múlva lett :D
2014. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam. A töredezett hajat helyre hozza. Nem nő a hajad gyorsabban, csak nem töredezik, és ezért tűnik úgy hogy gyorsabban nő. Tedd a hajadra a ricinust éjszakára, reggel mosd le és szép lesz a hajad. Ezt legalább hetente kell megismételni.
2014. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.-es persze hogy kell 2 hónap legalább hogy eredménye legyen.
2014. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak igyad rendszeresen mindennap, reggel és este, egy alkalmat se hagyj ki.
2014. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsi 4es,de ha reggel és este issza az biztos,hogy nem lesz szorulása! Hajra kell nem meginni,az csak akkor kell ha szorulásod van de akkor se reggel este!!!
2014. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem legalábbis gyorsan nő tőle és nem törik annyira pedig vasalom minden nap. Nem fontos megmelegíteni mert ha betekered a hajad és sapkát húzol rá úgy is melegen tartja.Próbáld ki még a szűz kókuszolajat. 1500ft 250 ml a bioboltban.Kicsit drága de állítólag nagyon sok mindenre jó és nem lesz büdös a hajad tőle mint a ricinustól mert ennek fincsi kókusz illata van. :)
2015. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!