Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van köztetek olyan aki már...

Van köztetek olyan aki már hosszabb ideje "bio áletmódot" él? Bio kaját eszik, olyan termékeket vesz amikben nincs annyi káros adaklékanyag. Észleltetek valamilyen változást, vagy eggyáltalán hogy tetszik az egész "bio" dolog?

Figyelt kérdés
Termékek pl.: sampon, fogkrém, krémek, sminkek

2014. okt. 16. 12:55
 1/5 anonim válasza:
Én krémet ismerek és használok is és mindenkinek szabad használni . elmész egy bőrgyógyászhoz vagy egy kozmetikushoz és kérsz tőle egy receptet miután megnézett téged h milyen a bőröd és fölír neked egy krém receptet amivel elmész a patikába és odaadod a receptet amit a kozmetikus vagy a bőrgyógyász fölír és akkor megcsinálják a krémet kb 1 nap alatt és másnap mehetsz is a krémért és ez a krém nemis drága nagyon + a te bőrödhöz lett készítve egy receptről.
2014. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valaki esetleg ételekkel kapcsolatban tapasztalat?
2014. okt. 16. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

hm én nem eszem teljesen biot, de elég nagy arányban, meg amúgy is igyekszem kerülni a szemetet (bár nem mindig sikerül).

de végülis az a tapasztalatom, hogy mindenki kb. 10 évvel fiatalabbnak néz. nem hízelgésből, hanem úgy kezelnek az emberek. állandóan diákjegyet akarnak adni, stb. kérdezik, mit tanulok, ilyesmik.

még van mit fejleszteni az életmódomon, de úgy általában elég egészségesen élek. szerintem elég energikus is vagyok, az eszem elég jól vág, nem vagyok fáradékony, nem szoktam panaszkodni ilyesmire. a környezetemben lévő emberek állandóan lemondanak programokat fáradtság miatt, meg lassan botorkálnak az úton, hát én nem ilyen vagyok.

régebben pedig mindig nagyon kifáradtam egyébként.

2014. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lehet 100% ban elhagyni a káros dolgokat de viszont nagy arányban ezeket csökkenteni lehet. Egyébként nekem is mindig azt mondják hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok. Köszönöm válaszod!
2014. okt. 20. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Kulfoldon elek es ritkan talalkozom az otthoniakkal, de mikor legutobb otthon voltam sokan mondtak, hogy 5-10 evvel fiatalabbnak nezek ki mint a korombeliek.

A bolt ahova jarok ott minden zoldseg/gyumolcs bio. Tejbol is bio/nyers tejet veszunk es husbol is biot vagy legalabbis szabadon tartott, hormonmentes allatokbol szarmazot. A furdoben is kidobaltam minden szemetet, fluor mentes fogkrem, "bio" sampon/balzsam, novenyi alapanyagu smink, es "bio" krem. Azert irom " " mert nem tenylegesen bio a krem, de a sok szemet, amik nalam a tiltolistan vannak, azok nincsenek a kremben (SLS, Propylen Glycol, szinezek, parfum, aluminium, stb).


Mivel fokozatosan alltunk at ezekre a dolgokra nem volt vizvalaszto, hogy egyik nap felkelek es fiatalabb/erosebb vagyok mint tegnap mikor meg szemetet ettem, szoval nem tudom milyen valtozas koszonheto a bio eletmodnak es mi nem.

Teny, ha dietas cuccot iszok, amiben van aszpartam/sucraloz, attol fejfajast kapok! Tobbszor is kiserleteztem dietas es sima verziok kozott es mindig a dietastol kapok migrent...

2014. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!