Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van valamilyen jótékony...

Van valamilyen jótékony hatása annak, ha sok mandarint eszek?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem vagyok se vegetáriánus, se pedig krónikus gyümölcs evő, nem mandarinon élek. Csupán anyu mostanság nagyon gyakran hoz a piacról mandarint, legalább 20-30 db-ot, én pedig annyira szeretem, hogy ötösével szoktam enni mindennap. Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e bármilyen jótékony hatása? Vitaminokat illetően, immunrendszert illetően (főleg most, a hidegben), illetve van-e összefüggés a mandarin és a férfiak egészsége között (én magam is férfi (srác) vagyok), úgy, mint az ananásznál, vagy ez kizárólag csak az ananászra vonatkozik? Na de nem csak e-miatt kérdeztem, a vitaminok miatt is fontos, sz"al hogy van-e jótékony hatása a sok mandarinnak?

2015. jan. 10. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Van bizony, itt olvashatsz róla:

[link]


Én is sok mandarint eszem, 5-6 szemig meg sem állok, annyira finom.

2015. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!