Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szeretnek leszokni az egeszseg...

Szeretnek leszokni az egeszsegtelenvdolgokrol pl . edessegek gyorskaja. Hogy csinlajam? Mar tobb hete probalkozok. Nincs eleg akaraterom? Ti hogy fejlesztenetek? Hogy szokjakle?

Figyelt kérdés

#édesség #Leszokas;egeszseg
2015. máj. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Koncentrálj a helyesírásra, az eléggé lefoglal majd, és eltereli a figyelmed.
2015. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ez segit 15eves vagyok
2015. máj. 7. 05:32
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem, ez semmit sem segít.
2015. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki meg?
2015. máj. 7. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem gondold ki előre, hogy mit szeretnél. Úgy értem, hogy pl. "ha mától kezdve 4 napig nem eszem édességet, akkor a 4.nap végén meglephetem magam egy kisebb csokival, vagy cukorkával. És ha pl.meglátsz a boltban egy csokit és meg akarod venni, akkor gondolj arra, hogy mi a célod. Mindig gondolj a célodra. Este elalvás előtt gondold végig, hogy aznap mennyit tettél meg annak érdekében, hogy lefogyj, vagy leszokj az egészségtelen ételekről. Hát nem tudom, mennyire voltam érthető és mennyire tudtam segíteni...Sok siket!:D
2015. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!