Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Ganoderma kávé árusításával...

A Ganoderma kávé árusításával mennyi pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés
Kerestem már mindenhol, de konkrét árakat nem írnak sehol, csak ködösítenek. Érdemes lenne egyáltalán belevágni ebbe, vagy csak a tipikus "piramis játék" felépítéssel megy az egész ?

2015. júl. 6. 12:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet vele pénzt keresni, de olyat csak egy valakit tudok aki ebből él meg, de ő majdnem 2 éve csinálja. Saját tapasztalatom az, hogy lehet vele pénzt keresni. Elmagyarázom neked, mert sehol nem láttam még ilyen tájékoztatást az interneten és én is hiányoltam amikor szponzort kerestem. Két féle képpen lehet pénzt keresni egyrészt az oldalaidon megtörtént rendelések után megkapod a piaci rést pontokban, a weboldalak a regisztrációban benne vannak(5000 forint) valamint ha új törzsvásárlót vagy termék ajánlót regisztrálsz és annak a forgalma után. De ahhoz,hogy erre jogosult legyél le kell vásárolnod 100 pontot vagy az oldalaidon történt rendelések értéke amiket nem torzsvásárlóktól származnak el kell érje a 100 pontot körülbelül 30 ezer forint ez olyan 3 személy rendelése az oldalaidról akik nem szeretnének beregisztrálni. De akkor is érdemes levásárolni ha a csoport pontjaid értéke több mint száz mert akkor gyakorlatilag visszakapod a levásárolt értéket és olyan mintha ingyen kapnád meg a termékeket és az ezen felüli pontokkal eldöntheted, hogy levásárolod, vagy megkapod mint pénzt. Nagyon leegyszerűsítve ennyi a rendszer. Én 2 hónapja csinálom eddig annyit értem el, hogy levásároljam a 100 pontot és visszakapjam az értékét meg egy minimális bónusz kifizetést pár ezer forintot a 2. hónapban. Szerintem ez nem is rossz ennyi idő alatt, hogy szinte semmi tapasztalatom nem volt eladásban. De gyakorlatilag nincs felső határa, hogy mennyit kereshetel vele csak azon múlik mennyire jó vagy eladásban vagyis majdnem egy teljes szakmát kell megtanulnod az értékesítést és a marketinget is valamilyen szinten valamint segítened kell a csoportod tagjainak, hogy ők is sikeresek legyenek de a szponzorok legtöbbször ha jót választól segítenek ha pénzt is akarsz keresni. Én úgy voltam vele, hogy ha másnak nem tapasztalatszerzésnek jó lesz mivel marketinggel akarok majd foglalkozni és ilyen egyetemre is fogok járni ősztől. Ha bármi kérdésed lenne még írj szívesen válaszolok.
2015. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogyan történik a kifizetés? Hogyan jutok a pénzemhez, és mennyit tudok elkölteni belőle?

Mert az én tapasztalatom az, ugye Magyarországon minden fillér jövödelem adóköteles. Ezek az átutalásos pénzek adócsalásnak minősülnek ezért bűncselekményt követ el, aki ezt a részét kihagyja a számításaiból. Ezért csak is számla ellenében juthatok a pénzemhez. Számlát viszont csak úgy tudok kiállítani ha van vállalkozói igazolványom. Csak ezt a részét elfelejtik megemlíteni, hogy minél több ember dőljön be, fizesse be az alapdíjat, ami egy az egyben ott marad annál aki átverte. Valahol a piramis tetején. Három ember vígan él belőle a többi meg nem veri a nyálát, mert rá van bizonyítva hogy Ő követte el a hibát

2015. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha a bónuszokat pénz formájában akarod megkapni és nem levásárolni szerintem logikus, hogy megbízási szerződés és vállalkozói kell. Annak minden előnyével és hátrányával. Az adózás pedig a vállalkozási formához kötődik, illetve ahhoz, hogy azon belül mit választasz(hatsz) legalább is Magyarországon.
2015. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!