Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ajánlanátok valamilyen jó...

Ajánlanátok valamilyen jó tisztítókúrát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta fáj a hasam,puffadok,nem rendes a székletem(van sajnos,h egyáltalán nincs is:S)ma voltam dokinál,elküldött hasi ultrahangra,vérképre és ha most sem használ semmi,na akkor jönnek a tükrözések,amiktől mellesleg rettegek:(Próbálok egészségesen táplálkozni,de az az igazság,h egy zaba gép vagyok és ami nagyon nagy baj:imádom az egészségtelen kajákat...szval ma,amikor az orvosom feltette a kérdést,h egészségesen táplálkozok-e,azt mondtam igen,de sajnos nem mert egy csomó mérget is megeszek.Iszonyatosan stresszes életet élek,ami tudom,h nagyon rossz.Nagyon szeretnék már változtatni,és tudom,h ehhez az én akaraterőm kell leginkább.Szeretném megúszni ezeket a durvább vizsgálatokat,pl:vastagbéltükrözés,nagyon félek tőle:(.Ha ismertek vmilyen jó tisztítás,v léböjtöt(olyat,amit nem csak orvosi felügyelettel lehet folytatni)és ajánlanátok,azt nagyon megköszönném (ja colonix-et én is ismerem,de nekem az nagyon drága lenne,sajnos:/)
2010. márc. 24. 17:06
 1/7 anonim válasza:

szerintem kipróbálhatnád a gyümölcsdiétát ...

sok sok alma és gabonaféléket nem ehetsz....az elején még ekéggé éhes leszel de néhány nap és beáll. sokat használ a golden almát ajánlom(az nem annyira savas, inkább ébes)

szóval ha szeretnéd próbáld ki.(úgy is csinálhatnád hogy csak almát eszel)

[link]

olvasd el

2010. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és első lépésként ajánlott a komplex probiotikum. Sokféle létezik: ProGastro, Protexin (ez DM-ben is kapható, ráadásul ott olcsóbb), LactoSeven stb. (A Normaflore-t feledjük el). Ezt próbáld először, ha nem rendezi a dolgot lépj tovább. De nagyon fontos még az is hogy sok rostot egyél, Jóreggelt kekszet vagy gyümölcsöket, akár aszalt gyümölcsöt. Inkább többször keveset. Ez is segíthet.

Jó tisztító a Mikrorostos biogél, ezt beszerezheted a netről. Ebben is vannak probiotikumok, ás jól pucol is. Hasonlóan a Colonix-hez ,csak gyengédebben.

És még egy: nagyon sok vizet igyál. Lehetőleg tisztított vizet, vagy alacsony ásványianyagtartalmú ásványvizet (címkén az infó). Az is sokat segít.

2010. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Legolcsóbb és legjobb megoldás:keserűsó.Patikában kapható minden nap(ha otthon maradsz...aznap...)2mokkáskanállal 2dl vízbe.Rendkívül jó a hasfalra,hasnyálmirigyre,és minden általad leírt problémát meggyógyít!
2010. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyél sok fokhagymát és tojást.



Pl főzz meg 4 tojást, pucold meg, tedd egy tálba, törd össze villával és adjál hozzá egy kis sót, kb 1 kanál disznózsirt, és melegítsd fel csinálj belőle krémet.

Szórj rá egy kis fuszerpaprikát és törj bele 3 gerezd fokhagymát..



Ha kész akkor kend kenyérre és fogyaszd aranyvessző hajtás teával..



Semmi mást ne egyél két hétig kb csak ezt és figyelj arra hogy meglegyen a napi 3-4 tojás és a 3 gerezd fokhagyma bennük.



Ne egyél se húst, se uditót, se gyumolcsöt, se tejterméket semmi mást csak ezt és csak ennyi mennyiségben!!! És idd a teát hozzá!

2010. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ez legfeljebb azért fogyaszt le mert nagyon kevés...így éhezteted a tested!

és a tojásban szinte semmi tápanyag nincsen.

(láttam egy olyan filmet ahol 2hétig egy ember csak tojáson élt és egyszer összeesett és meghalt)

már kb. egy hónapja írtad a kérdést, remélem már nem olyan rossz a helyzet.

szerintem az életmódváltás segítene.

2010. ápr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyogyteakurat ajanlanam neked.

napi 1 liter 1-2 heten keresztül. + melle sok-sok viz

2010. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Herbaria gyogytea keverekek kozott keresd a Neked megfelelot, de ugy emlekszem, hogy van meregtelenito is.

Ami nagyon fontos, hogy ehgyomorra fogyaszd el az elso csesze italodat, s aztan 1/2 orat ne igyal es ne egyel mast.

Ehgyomorra pl. a szolonek is nagyon jo a tisztito hatasa.

Mar amikor ezeket fogyasztod ehgyomorra, mar elkezdted

a tested tisztitasat.

Igyal friss csalan teat, nagyon jo a vertisztito hatasa, es magas vastartalma is van.

Hangulatjavito teakeverek, nyugtato hatasa van, es par nap fogyasztas utan mar erezni fogod a hatasat.

Probalj meg, ne enni hust, inkabb zoldseg leveseket, de azok legyenek tele zoldseggel, igy mar nem fogod kivanni a 2. fogast.

mozogj rendszeresen, talald meg azt a mozgasi modot, amit szivesen vegzel, de a rendszeresseg az, ami nagyon fontos.

seta, futas, uszas, tanc stb., de ne kenyszerbol, hanem szivesen es orommel mozogj!

2010. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!