Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Izzadásgátlóba minek aluminium...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Izzadásgátlóba minek aluminiumsó? (savakkal alkotott sóra gondol ugye? ) tehát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy működjenek.


Wikipedia: The aluminium salts interact with the keratin fibrils in the sweat ducts and form a physical plug that prevents sweat from reaching the skin’s surface. Aluminium salts also have a slight astringent effect on the pores; causing them to contract, further preventing sweat from reaching the surface of the skin.


Tehát reakcióba lépnek a verejtékcsatornákban levő keratin szálacskákkal és a keletkező anyagok egy dugót képeznek, amik megakadályozzák a verejték bőrfelületre jutását, emellett van egy pórusösszehúzó hatásuk is.

2016. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

"a keletkező anyagok egy dugót képeznek, amik megakadályozzák a verejték bőrfelületre jutását, emellett van egy pórusösszehúzó hatásuk is."

Ezzel kiiktatják a szervezet természetes védekező mechanizmusát a mérgek ellen, és csodálkozunk, hogy jönnek a betegségek...

[link]

2016. jún. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek a géldugók simán feloldódnak, nincs túl hosszú hatása ezeknek, ez gondolom már mindenkinek feltűnt, meg a száz százalékostól is elég messze vannak.
2016. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ha lepontoznak, ezért írok most: Semmi ban az aluminiumsókkal. A sok bio-ősasszony inkább gondolkodjon el rajta hogy mekkora kárt tesz a szervezetükben a sok biokozmetikum. Én is sokáig hittem hogy a természetes a legjobb, de mióta lehetőségem volt mélyrehatóbban megismerni a témát, rájöttem hogy a legtöbb sátánnak beállított összetevővel nincsen semmi ban. (Gondolok itt az alusókra, parabénekre etc)
2016. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
47%
@2: Antalvali, mint érv? OMG, OMG, OMFG! Egyébként az alusók egyik fő képessége, hogy felvesznek rengeteg vizet.
2016. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Antalvali, mint érv? - Miert a wiki az jobb?

A wikit akar en is irhattam volna...

2016. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobb.
2016. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kárnak. Attól lehet nyirokcsomó rákot kapni. Használj olyat, amiben nincs. Pl.: AXE
2016. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
89%
@6: Antalvali egyértelműen laikus, ugyanakkor arrogáns hazug. A wikit meg megpróbálhatod szerkeszteni - tudom, mert én is csinálom. Emiatt tudom, hogy milyen mértékben megbízható. De ezt már az is jelzi, hogy rendes, nyomon követhető forrásai vannak. De ha gondod lenne még ezzel is: [link]
2016. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!