Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Japán kristálygomba milyen...

Japán kristálygomba milyen hatással van a candidára? Hajlamos vagyok sajnos a hüvelyi gombás fertőzésre.

Figyelt kérdés
Japán kristálygombába van cukor és alkohol is, ami nem jó candidának.
2010. máj. 21. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a valószínűleg most aktuális, "mindenrejó" japán kristálygomba nem igazán tud mit kezdeni a te másik fajta gombáiddal!

Az én javaslatom az (én is állandóan összeszedtem mindenféle folyást okozó gombát, meg fertőzést régebben),hogy menj el a nőgyógyászodhoz, kezeltesd ki az éppen aktuális folyásodat, aztán használj mindig, minden fürdésnél intim szappant! Nekem ez bejött, nagyon ritkán szedek már össze ilyen nyavaját! (Nekem a nőgyógyászom egyébként a "Sába" intimszappant ajánlotta, mert abban se színezék, se illatanyag nincs, amire esetleg allergiás lehetnék!Én arra esküszök!)

2010. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mindig kezeltetem candidát, nőgyógyászhoz, emiatt sajnos, elég sokat járok.

Intim lemosót régóta használók, irrigátort alkalmanként, nedves törlőkendőt minden wczskor.

2010. máj. 29. 10:36
 3/4 anonim válasza:
100%

A nedves törlőkendőt minek használod?? Tele van méreggel. Lehet, hogy pont azzal adsz táptalajt a gombának, felborítod a hüvely bélflóráját. Az intim lemosók nagy része is méreg. Használj natúr kecsketejes szappant, pl. Sövénykútit, abban nincs semmi mesterséges, mégis beállítja a tejsav az optimális PH értéket. Az előzőleg említett Sába se rossz, tudomásom szerint.


Amúgy meg a táplálkozásé a kulcsszerep. Cukrot, tejet mellőzzed, mert a gombák belőlük táplálkoznak.


A kristálygomba úgy fejti ki hatását, hogy nem engedi rothadni a táplálékot a gyomorban. Ebből kiindulva ártani nem árt, de nem ettől fogsz elsősorban meggyógyulni.

2010. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Javaslom, hogy a gyógyszertárban lehet kapni egy Colpo Cleaner nevezetű pezsgőtablettát. Ez egy belső intim mosakodó. Nagyon jó, és azóta kevesebbet volt fertőzésem.

2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!