Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi az alga élettani hatása?

Mi az alga élettani hatása?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűű... jód van benne, ezáltal a pajzsmirigyre hat, és felpörgeti az anyagcserét. Már akinél, mert nem mindig hat. Meg ha jól emlékszem, a nehézfémeket is megköti, méregtelenítésre is használják, de most remélem nem mondtam hülyeséget:) olvastam valahol.
2010. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod:))
2010. máj. 30. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
jó depresszióra pl, bőrproblémákra, omega 3 zsírsavak vannak benne, vannak ilyen alga kapszulák, bioboltokban lehet kapni, sok ismerősöm dícséri
2010. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. máj. 30. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Rengeteg tápanyagot tartalmaz szinte minden megtalálható benne. Én alga komplexet szedek mert 3-féle alga található benne és felerősítik egymást így nem kell külön-külön megvenni és így az ára is sokkal kedvezőbb. És sokáig is elég szerintem nagyon jó árba van ha megnézed az árakat külön. Csak ajánlani tudom.

[link]

2010. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:))
2010. máj. 31. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!