Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egy hete napi 2l gyógyteját...

Egy hete napi 2l gyógyteját iszok, a vizeletem mégis színtelen. A mérganyagoktól amiket a tea kimos nem sárgának kéne lennie?

Figyelt kérdés
A tea elött közepesen sárga volt a vizeletem, de ez a színtelen fehér pisi idegesít.

2019. jan. 11. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok folyadékot iszol akkor híg lesz a vizeleted, ezért átlátszó. A gyógytea nem fog méreganyagokat kimosni. Azt a májad és a veséd alapból megteszi.
2019. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg vesetisztító, ezért vártam látványosabb hatást :)
2019. jan. 11. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a "méreganyagoktól" nem lesz semmilyen színváltozás, mert azok a normál vizetelben ugyanúgy benne vannak, a több tea csak segíti a vese müködését, hogy ne terheljed annyira.

Másodszor az egészséges vizelet világos, majdnem színtelen, és a több folyadék fogyasztás éppen ezt célozza meg.

Harmadszor napi két liter vesetea igencsak káros lehet a szervezetre nézve.

2019. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De a vesét nem kell/lehet tisztítani :)

Egyébkén nincs baj a gyógyteával, kedvező hatása lehet a vesére de nem kell tőle csodát várni

2019. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez amolyan gyengus verzió több tea keveréke.de vigyázok akkor a bevitele. Köszi mindenkinek.
2019. jan. 11. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, ugye nem mondod komolyan? Napi 21 gyógyTEJA?


Ez szerintem teljesen fölösleges és nem hinném,hogy pozitívan hat a szervezetedre.


A gyógytea is lehet ártalmas.

2019. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves hölgyem kettő litert írtam csak számokkal.De köszönöm aggódását :)
2019. jan. 11. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Ugye semmit nem tanultál az iskolában emberi tested működéséról és az intereneten sem tájékozódtál ? Hogyan képzeled el a "méreganyagokat" ? Valami szörnyű ronda, sötét barnás, zöldes feketés színű, ám vízben oldódó anyagként ? Az mind hülyeség, amit olvastál. A vizeleted azért színtelen, mert sok folyadékot iszol, ezáltal a normál működések során a vérből a vesébe kerülő és a vizeletet sárgára színező bilirubin vérfesték nagyon felhígul. Egy ilyen kúrának legfeljebb az esetleges vesekövekre van kedvező, oldó hatása, de még az is előfordulhat, hogy az oldódás következtében kimozdul a helyéről és elkezd vándorolni lefelé iszonyú görcsök közepette (ez tűnhet ijesztgetésnek, pedig előfordulhat).
2019. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!