Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Djarum cseresznyes cigit hol...

Djarum cseresznyes cigit hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Magyarorszagon ilyen cigit hol kapok van minden dohany boltba ha nem irnatok parat hogy hol kapok?

2019. okt. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ejj a szép évek,

mikor még tudtam miért élek,

a trafikba lépve,

az eladó fejből tudta mit kérek.

Minden egyes szál, ahogy égett,

az volt maga a végzet,

a sercegő hang, a füst lágy, a filter édes,

hiányozni fogsz Djarum nagyon, míg élek.


:(

2019. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegény első... :D Nem hiszem, hogy valahol kapni még, egy ideig lehetett, amíg voltak ilyenek készleten, kifutó termékekként. Mostanra ott tartunk, hogy már mindent, ami ízesített/színezett volt, eladtak. Én fekete cigarettahüvelyt kerestem, de már az sincs sehol, pedig azt viszik kevésbé. A Djarum-ból lehet még találsz, mert elég drága cigi, bár a szegfűszeges elterjedtebb volt. Most már bánom valahol, hogy mindig halogattam, hogy majd érettségikor veszek, majd, ha leteszem a jogsit, a vizsgát... stb. Na, hát most már semmire nem veszek. :D Egy próbát azért megér, tehát megkérdezhetek, hogy van-e még az egyes dohányboltokban készleten.
2019. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én csak a black szivarkáját próbáltam de az max a torkod fogja csípni :c, akkor már inkább essenze vild az best
2019. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legfeljebb rendelni tudsz. pl. innen:


[link]


(nem tudom van e köztük cseresznyés, én csak a mentholost próbáltam eddig)

2019. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VAN!!! Én nemrég vettem kb 400 forintért egy hosszabb Djarum szivart, amihez szipka is van, és ahol vettem Debrecenben, ott szokott is lenni cseresznyés. Kis fincsi :)
2020. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
EU kívüli országba lehet kapni
2020. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!