Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ilyen “orvosi” füvet legális...

Ilyen “orvosi” füvet legális rendelni magyarországra?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt olyan kanabiszt árul amiből elvileg ki van vonva az osszes pszchoaktiv anyag,ha jól olvasom és azt írja európa szerte legális és magyarországra is szállít.Lehet bajom a magyar törvényekkel mégis ha rendelek belőle?

[link]


2020. febr. 16. 05:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem cseszegethetnek érte, gyakorlatilag szinte biztos hogy fognak. Egyébként teljesen felesleges ilyet rendelned. CDB kristály vagy olaj itt is kapható legálisan ennél jóval olcsóbban.
2020. febr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
De ha nincs benne hatóanyag akkor minek?! Igyál meg valamit és szívj el egy cigit.
2020. febr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Hatóanyag nélkül kb annyira orvosi, mint a csapvíz. Egyébként nyilván legális, bár ennyi erővel kimész egy országút mellé és szedsz vadkendert, az eredmény ugyanaz csak ingyen van.
2020. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Finnországban lakik egyik unokatestvérem,és ő azt mondta ilyet rendelt és ezzel sikerült neki leszokni vele a bagózásról.Ha nagyon rájött a cigizhetnék összemorzsolta tekert belőle egy apró dzsointot dohány nélkül és azt szívta,pár nap mulva meg nikotin hiányában már nem is kívánta a cigit.Elvileg még egészséges is.egyet rendeltem hogy kipróbáljam .remélem nem cseszegetnek majd miatta


Köszi a válaszokat😄

2020. febr. 16. 07:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Semmi, amit égetsz, és beszívsz, nem egészséges.

"orvosi" gaz (nem fű, GAZ) nem létezik.


A pszichoaktív anyagot (THC) nem lehetséges 100%-ban kivonni.


Minek neked ilyen?

2020. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sokan csinálják h ilyeneket rendelgetnek be, aztán lefúják egy kis dizájner droggal. Ez ilyen szintetikus kannabinoid receptor agonista por amit meg Kínából vagy szomszédos országokból rendelgetnek. Régen ezekből hebált csináltak, de ma már rájöttek hogy jobb ha igazi füvekre fújják rá, és eladják mintha rendes fű lenne. Így mérgezik manapság a jónépet, és sokan észre sem veszik. Persze nem annyit fújnak rá mint az igazi herbálra amitől elájulnak az emberek, hanem jóval kevesebbet hogy inkább hasonlítson az igazi fűhöz. A lényeg hogy sokfelé elterjedt ez mert írtó nagy pénzek vannak benne, szóval ha ilyet rendelgetsz sűrűn és elcsípik az egyik csomagot lehet kimennek házkutatásra vagy ilyesmi. Viszont ha te tényleg saját használtra akarod ahogy írtad akk no para...
2020. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Páran it nagyon el vagytok tévedve.🤔

Ezek olyan törzsek amiket úgy kereszteztek hogy a pszchihoaktiv THC 0,2% alatt legyen ami még megengedett az európai unióban és az élettanilag csak pozitív hatású de nem tudatmódosító CBD bedig magas benne.

Ez ugyan olyan mint mikor veszel egy CBD olaj kivonatot vagy CBD kapszulát, csak ez eredeti formájában van így el lehet szívni cigiben vagy pipában/bongban.Nem kell semmi herbárokról meg útszéli vadkenderről magyarázni


Pontosan tisztában vagyok vele hogy mi ez a kérdés csak egyeül arra irányult hogy vajon elmarják a magyar szervek vizsgálatra az ilyen csomagokat vagy tudják hogy mi a helyzet vele és nem problémáznak.

2020. febr. 16. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:

"elmarják a magyar szervek vizsgálatra az ilyen csomagokat"


Pontosan elmarják és van rá kis esély h mennek házkutatásra is mert ahogy írtam ilyenből rendes drogot hoznak létre újra. Mégpedig úgy h befújják vegyszerrel. Mivel ez megy most a kis országunkban ezért jobban figyelnek rá.. De ne is törődj vele miről írtam.. Látom a szövegértelmezésben vannak még kisebb problémák. Rendeld be azt majd meglátod.. Ha igaz amit írsz nem lesz belőle ügyed 😃

2020. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az van hogy szúrópróba szerűen átvilágítanak csomagokat, leveleket.


Ha gyanús esélyes hogy kutyával is rászagoltatnak, és ha nincs hermetikusan lezárva, és megtisztítva a szagoktól vagy becsípőspaprikázva akk a kutyuli be fog jelezni rá fűre.


Ha valószínűsíthető h drog van a küldeményben akk már nem vonatkozik rá a "levéltitok" és felbonthatják az engedélyed nélkül.


Ha felbontják egyből nem fogják megmondani/elhinni ránézésre h nincs benne thc + hogy ebből nem akarsz új pszichoaktív szert előállítani - ezért elküldik kivizsgálásra a laborba - hozzád meg indulnak házkutatásra h kivizsgálják nincs-e nálad otthon más is..


Ez a helyzet nagy vonalakban...

2020. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Értem,köszi....

Már megrendeltem,de végérvényben ha bevizsgálják a cumót,látják a számlát esetleg a csomagban és a csomag eredetét akkor békén kell hogy hagyjanak nem?Semmi kedvem huzavonázni a rendőrséggel

2020. febr. 16. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!