Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik filter a legegészségesebb?

Melyik filter a legegészségesebb?

Figyelt kérdés

Eddig kék clubot szívtam.

Most primus-ra váltottam.

Ez aktív szénszűrős.

Az lenne a kérdésem, hogy esetleg ez egészségesebb lenne? A hülye fejemmel arra tudok gondolni.



Trollok off please (Tudom az a legegészségesebb ha nem dohányzok lol)



2021. febr. 20. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Cigarettafilterek és szűrők - Head Shop - Gomoa shop

gomoa.net › cigarettafilterek-es-szurok-c-41_221

Cigarettafilterek és szűrők, Head Shop, Tune Aktív Szén Szűrő, Jilter Filter Cigarettaszűrő, Raw Filter Tip Csigapapír, Acti Tube Tune SLIM Aktív Szén Szűrő 50 ...


Magyar találmánnyal mérsékelhetők a dohányzás káros hatásai

www.origo.hu › egeszseg › 20170221-optimum-filter-...

2017. febr. 21. — Egy magyar kutatócsoport Optimum Filter néven újfajta füstszűrőt ... természetesen a cigaretta elhagyása a legjobb megoldás, de vannak, akik

2021. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. febr. 22. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha ajánlani tudnék neked egy hüvelyt az a Benson and Hedges fehér szénszűrőse, na de nem csak azért, mert a szűröje nekem nagyon tetszik, hanem azért is, mert 10%-kal kevesebb dohány kell bele, és amúgy is ritka az az ember aki a legalsó papír részt is elszívja. Persze ezt csak akkor ha töltöd a cigidet, de spórolsz is vele, meg nekem maga a hüvely "ízvilága" is bejön.
2021. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!