Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Talált iqost ha csatlakoztatok...

Talált iqost ha csatlakoztatok az apphoz és az előző tulaj jelentette hogy eltűnt akkor megtalálhatják nálam abból lehet gond ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 23:35
 1/3 Z003 ***** válasza:
Hát technikailag, le kéne adnod a helyi rendőrségen, aztán ha nem jelentkeznek érte akkor megtarthatod. Nem tudom hogy le lehet így nyomozni, e erősen kétlem. De ha még is és kicsit is felmerül hogy nem elveszett, hanem ellopták akkor te leszel érte a felelős (akkor is ha más lopta el és elhagyta).
2022. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is találnék e-cigit valahol! Ingyen e-cigi! Ez minden álmom! Nagy mázlista vagy te! Én soha nem adnám vissza senkinek...
2022. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, hogy le lehet követni, olyasmi mint az Apple finder. Minden iqosnak van egy sorozatszáma és az van társítva az apphoz. Eleve ezeket frissíteni is kell, meg van bennük valamilyen kapcsolat ugye amivel a telóval is kommunikál ha tisztítod meg ilyenek. Szóval ja, simán megtalálható, szimpla ügyfélszolgálatnál betelefonálnak és lekérik a sorozatszámát, hogy mizu van vele
2022. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!