Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el nekik hogy...

Hogyan mondjam el nekik hogy HÜLYÉK?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,a legtöbb haverom cigizik.Ők 14 évesek.Kínálgatnak 1000-el,de mindig visszautasítom.Már mondtam nekik,hogy minek?,meg hogy nem leszel menőbb,erre mindig azt mondják hogy én utálok cigizni, nem is fogok.De aztán mindig rágyújtanak.Ők a legjobb barátaim,idegesít,hogy mekkora gyíkok.Mé csinálnak valamit, amit nem is szeretnek,közben tudják jól milyen káros,drága? Rohadjanak meg ! B*ki(bocs hogy felhúztam magam) 13/f
2010. szept. 25. 14:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az nem kérdés,én nem fogok rágyújtani.És kedves 14:20-as ne légy ilyen biztos az igazadban.Szerintem az lesz,hogy mondogatom nekik,hogy ne meg ilyen minden szart,de ha nem akkor az ő bajuk,ettől még ugyanúgy a barátaim lesznek....

Csak az zavar hogy azt hiszik menő, de 5 év múlva azzal fognak jönni,hogy mért nem mondtam nekik...

2010. szept. 26. 09:06
 12/15 Morfologus ***** válasza:

Nyugi, nem fognak jönni 5év múlva semmivel :)

Próbálj nekik elrettentő példákat mondani, impotencia (bár 13 évesen :D) megállnak a növésben, vagy mutass nekik egy rákos tüdőt...

2010. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

te egy barom vagy!!!


mit foglalkozol az ő dolgukkal?

2010. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző: Az ember szereti a barátait, és félti őket.

Sajnos ők egyelőre menthetetlenek. Jobb esetben tíz év múlva megjön az eszük, és leszoknak. De most csak annyit tudsz velük tenni, hogy ha dohányoznak, akkor nem tartasz velük. A végén még te is rágyújtasz.

2010. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De tényleg...mi a francnak nem hagyod őket békén?

A társaságomban mindenki cigizik. Minden nap a kocsmákban vagyunk, régebb én is cigiztem de rájöttem, hogy butaság. De ha ők szívják akkor az ők bajuk. Persze javasoltam nekik is, hogy szokjanak le de ha nem akarnak az ők bajuk. Nem fogom idegesíteni ilyesmiért magam.

2010. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!