Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet Budapesten olyan...

Hol lehet Budapesten olyan helyet találni, ahol személyesen tudnak e-cigikkel kapcsolatban felvilágosítást adni? Dohányboltban vettem Istick basic készüléket, nem vagyok elégedett.Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

A rendes cigiről álltam át, kb 1-1,5 hónapja. Számtalan dohányboltot bejártam, sehol nem értettek az e-cigarettákhoz kb egyáltalán, csak úgy árulták...

Találtam egy üzletet, ahol az egyik eladó legalább néhány szóban tudott segíteni. Vettem egy Istick basic készüléket, ezt ajánlotta.

Nem vagyok vele megelégedve, kb 3-5 naponta cserélem benne a porlasztót, mert már rossz íze lesz. A másik, hogy mostanában azt csinálja, hogy 2-3x beleszívok, jó íze van, majd égett íze lesz. Olyankor megigazítom a porlasztót, megint 1-2-őt szívok, aztán megint sz*r. Nem hiszem, hogy ez normális és hogy velem lenne a baj.

Szeretnék egy normálisabb készüléket venni, de fogalmam sincs, hova tudnék elmenni, ahol el tudják mondani normálisan, hogy az adott készüléket hogy tudom használni, mit és milyen gyakran kell benne cserélni, stb-stb.

Ebben a sz*rban az a praktikus, hogy csak a porlasztót kell cserélgetni, nem kell külön vattázni meg nem tudom, amiket innen-onnan összeolvastam. Amivel nem is lenne gond, mert nem tartom egy buta embernek magam, de azért mégis örülnék, ha valaki tudna nekem ajánlani valamit és el is tudná magyarázni, hogy kell használni az adott készüléket és nem csak rendelnék valamit random a netről.

De ha van esetleg valaki, aki hasonló "egyszerű" készüléket használ, ami bevált neki, akkor a javaslatokat szívesen fogadom, aztán az adott készüléknek utána olvasok. De így azt sem tudom, merre induljak. Az íz élmény nekem a fontos, nem a füst.



2022. okt. 26. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

Ez a cucc nem túl jó. (Írtam privátba)

Cserélhető akkus cuccot ajánlanék és egy

az igényeidnek megfelelő tankot hozzá.

2022. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!