Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van égett íze a Glo...

Papics kérdése:

Miért van égett íze a Glo Hyper X2-nek?

Figyelt kérdés
Most vettem kicsit több mint egy hete az eszközt, és az utóbbi napokban kezdtem érezni nagyon erősen az égett kaparó hatást. Már az első használattól kezdve alaposan takarítottam, odafigyeltem mindenre. Kíváncsiságból szétszedtem az egyik elszívott szálat, amit a négy perces módban egy percig szívtam (mert utána már tényleg pocsék volt), és a dohány a tövénél nagyon sötét, szinte már fekete volt, de a maradék 2/3 része meg olyan volt, mint az új. Hibás lenne a Glo-m?

2023. jan. 8. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Alaposan takarítsd ne csak azzal a kefével amit hozzá adtak, az olyan kb mintha a kosz felületét vakargatnád. Én fültisztítóval is rá szoktam menni, elég hatékony. A túl gyakori takarítás is eredményezhet rossz ízt.(tapasztalat) Dobozonként bőven elég pucolni. Ilyenkor télen én is tapasztaltam néha égett ízt. Nem nagyon szereti a készülék a hideget. Ha viszont tényleg szívhatatlan akkor garival cseréltesd. Nem kerül semmibe.
2023. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Glo-t használtam 1 évig. Nekem csak akkor volt égett íze, amikor már takarítanom kellett ( ez 1-1,5 doboz után következett be). A kefe nem ér semmit, fültisztítót használ, amit nedvesíts be egy kicsit. 2-3 fülpiszkát elhasználok, ezután még 3-mat, amiről leszedem a vatta 90%-át, így is rengeteg mocsok jön ki belőle. Az alján pattintsd ki a kis “ajtót”, azt a lyukat is tisztítsd ki. Ha még ezek után is égett íze van (és elpattintottad a cigit, mivel ha nem pattintod el szar íze lesz), cseréltesd vissza, mert akkor hibás a készülék.
2023. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!