Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi abbahagyása után...

A cigi abbahagyása után sokkal rosszabbul?

Figyelt kérdés

Először 6 év után hagytam abba a dohányzást, két pozitív hatása volt: könnyebben kaptam levegőt és nem voltam tőle büdös. Viszont… ugyanúgy előjöttek különböző betegségek(nem csak megfázás), semmivel sem volt ellenállóbb a szervezetem… sőt az emésztésem maga lett a pokol. Utána 2 évig folyamat görcsök, szorulás, puffadás stb… attól aranyér aztán így tovább… 2 év után megkínált valaki újra, gondoltam amúgy is elegem van legalább megszabadulok a hasfájástól… így is lett. A következő 7 hónapban újra semmi gondom nem volt a hasammal és jól éreztem magam. Leszámítva azt, hogy nehezebben kaptam ugye levegőt és újra cigi szagom volt. Megint leszoktam… és már második hete újra szenvedek a hasammal, ráadásul sokkal szorongóbb és depressziósabb vagyok…

Mit tegyek? Mert ez már nem normális…



2023. márc. 13. 11:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

8 köszönöm, hogy te ennyire a fejembe látsz… :)

Sajnálom, de nem ez volt a cél. Mert ugyanúgy nem fogok rágyújtani… még mindig csak a panaszaimat szeretném megszűntetni. :D

Jajj istenem, a rosszakarat… :)

2023. márc. 15. 13:28
 12/18 A kérdező kommentje:
Előző: *9
2023. márc. 15. 13:28
 13/18 A kérdező kommentje:
10 Hát igen sajnos valószínű az sem egészséges. 32 éves vagyok.
2023. márc. 15. 13:29
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

11


Akkor meg ne rinyálj, hanem menj el a panaszaiddal egy orvoshoz. Tudod, ők azok akik az emberi szervezetben fellépő rendellenes dolgokkal foglalkoznak.


Vagy te a pékségbe jársz cipőt venni?


Ha 16 évesen ennyi eszed lenne, azt mondom jól van, de hogy 32 évesen is itt tartasz, az elég sokat elárul rólad. Az értelmező kéziszótárban az "életképtelen" címszó alatt elég lenne a nevedet odaírni.

2023. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14 Nem ismersz, én sem téged. Legalább nekem lesz annyi eszem nem támadok semmiség miatt. Nem ezért írtam ki a kérdést… Rólad is elárul sokmindent, hogy itt akarsz érvényesülni azzal, hogy bunkó stílusban kötekedsz és provokálod az embereket. :) Szánalmas csak azért idelátogatni, sajnállak… jó szar életed lehet.

Visszakanyarodva én többet nem reagálok rád… nem érsz te annyit.

UI: menj te orvoshoz… rajtad a pszichológus fog segíteni… ;)

2023. márc. 15. 19:44
 16/18 anonim ***** válasza:

15


Nem támadás, de az értelmi képességed vetekszik egy alsó tagozatos iskoláséval. Az első kommentemben leírtam világosan még az okokat is, erre te annyit reagáltál, hogy te aztán nem mész orvoshoz és nem fogsz gyógyszereket szedni. Na, akkor szenvedj vagy cigizz tovább, ennyire egyszerű. Aki böszme és értetlen, az úgysem fogja megérteni, pont ezért nem érted te sem 😊

2023. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Rendben 15, mondj amit akarsz. :)

Mondtam nem megyek bele gyermeki vitába, de nem haragszom rád. Szóval köszönöm az eddigi hozzászólásaid, és további minden jót neked! :)

2023. márc. 16. 13:39
 18/18 A kérdező kommentje:
*16
2023. márc. 16. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!