Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marihuána miatti utóhatások a...

Marihuána miatti utóhatások a szívre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a helyzet hogy füveztünk haverokkal múlt héten és azóta 1 hete a szívem néha-néha salyog, kis diszkomfort érzés, de semmi más. Persze fogyasztás közben is sokszor gyorsan ver a szívem de tudom hogy ez valamennyire normális. Volt már ilyen tünetem korábban is füvezés után (kisebb szív sajgás pár napig), de nem mindig és pont ezért nem igazán értem a helyzetet.

A lealázó vélemények kíméljenek, egyértelmü hogy most egy ideig hanyagolni fogom a fogyasztását.

(Megjegyzem hogy láncdohányos vagyok és attól még semmi ilyen tünetem nem volt)

Esetleg valaki tapasztalt már hasonló dolgot?

Köszi a válaszokat elöre is.



2023. márc. 18. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Szevasz. Azt hiszed nagy fiú vagy, fű meg minden. Aha most meg iszod a levet. Így jártál. Mondtuk h a fű nem egeszseges! Egy darabig fogod mellőzni ? Aha… hat…. Te sem tartozol a. Világ elég egészségesebb emberei koze
2023. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
ne foglalkozz az 1. nyomoronccal. nekem is volt hasonló,még rosszabb is. intenzív pánikroham volt.
2023. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsönek írom nem, tudod nekem nem abbol all a szemelyisegem hogy fuvezek vagy abbol hogy bantok embereket (mint neked pl). Nyilvan nem voltal meg soha olyan elethelyzetben vagy nem voltal meg mentalisan annyira alul hogy valamihez nyulnod kellett, es elnezesedet kerem hogy egy konnyu dorghoz nyultam ami minden mashol legalis (okkal)
2023. márc. 18. 21:19
 4/8 A kérdező kommentje:
2# Fu mondjuk az tenyleg szar, gondolom felhagytal te is vele akkor
2023. márc. 18. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
herbál volt,mert Cibbonyországban nem lehet füvet szerezni. amit Amsztikában vettem kávésopból, annál sosem volt ilyen.
2023. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3# igen en is gondoltam erre amugy de most nem tudom megallapitani sokmindenbol
2023. márc. 18. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne pattogjál már nem vagy te kukorica! Ilyen az éket egyszer fent egyszer lent. De nem a droghoz kell nyúlni hanem elmenni konditerembe vagy horgászni stb vagy valami nirmálusat csinálni. Tudtad h a drog nem egészséges tehát lehetnek mellékhatásai. Senki nem kergetett az asztal körül önként és dalolva nyultál hozzá. Persze megmagyarazod h alul voltál, hat ez nem mentség! Most meg ide jössz kétségbe esve, hogy hát ver a szíved és már úgy indítasz, hogy “múlt héten füveztünk a haverokkal” nem tudom mit vártál! Aranyérmet?

Aki prosti ne csodálkozzon h seggbe rakják, te meg ha drogozol nem kell csodálkozni a mellékhatásokon.


#1 vagyok.


Nem bantásnak szántam azokat amiket irtam , kérlek ne vedd annak, de reméltem h egy picit észbe kapsz mert ennyire alul sosem lehetsz h islenwkhez nyulj!


De úgy látom menőnek találod ezt a dolgot úgyhogy rajtad meg a piocas ember sem segithet Baszod!

2023. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem attol van hanem a sok cigitől ( amit dohanyboltban kapni). A cbd meg egeszseges is
2023. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!