Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri venni iqost, ha egyébké...

Megéri venni iqost, ha egyébként csak évi egy doboz cigit szívok el ha nagyon unatkozom? Mennyire karos a normál cigihez képest?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon tetszik az iqos íze, sokkal jobb mint a rendes cigi, barátoknál kóstoltam és utána folyamatosan kértem tőlük

Felek hogyha vennék egyet magamnak akkor nem bírnám letenni

Igazi cigirol tudom hogy mennyire karos, soha nem is szoktam rá viszont egy évben 1x 2x szoktam venni egy doboz mentolosat és azt egy hétig szívom

Most is akarok, viszont mivel az iqos jobban ízlik, úgy gondoltam vennék egyet mégha drága is


Jobb lenne az, vagy inkább maradjak az évi egy-két doboz sima ciginél?


2023. máj. 13. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Maradj az évi 2 dobozos tervnél. Az Iqos eleve dohányzásról való leszoktató eszköz, alternatíva a sima cigihez képest, de ha te nem dohányzol, akkor az Iqos is káros lesz, mert abból többet fogsz szívni, úgy már rosszabb, mint az évi 2 doboz cigi.
2023. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol veszel mentolos cigit, mikor már 3 éve nincs forgalomban? Komolyan kérdezem nekem nagyon hiányzik.
2023. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bárhol :D

Többféle is van, én vékonyat szoktam

Fél éve vettem utoljára, akkor is volt 🤷‍♀️

2023. máj. 13. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2023. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!