Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mai napon rendeltem errol az...

Mai napon rendeltem errol az oldalrol e cigit banki utalassal, de nem vagyok benne biztos, h jol csinaltam e. Megkoszonnem segitseget aki mar rendelt innen, h milyen szamokat irt be??

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló! 3 nap telt el szinte, és nem veszed észre nem írtál ki helyet?? így hogy vársz segítséget??

A rendeléshez a kitöltéseket ha nem érted, fordítsd le az oldalt! megjegyzem nem árt a véglegesítés előtt eredetin hagyni nehogy bekavarja az oldalt! A 3fvape oldalán van olyan ami nem egyértelmű a fizetésnél, ott a legutolsó fizetési opciót kell választani, a kifejezetten csak Mastercardal! Ha vmi nem jó ahonnan rendeltél, ha jól adtad meg az elérhetőségedet, az üzlet figyelmeztetni fog imélbe, és ha vmi gebasz van visszaküldik a zsét.

2023. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, az oldal neve benne van a #-be, gondoltam csak eszreveszi valaki, akkor tunt fel nekem is amikor már közöltem a kérdést. De ha megnyugtat, minden rendben volt, így megúsztam.
2023. máj. 22. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
#? huh hát én alig vettem észre! ráadásul halványan még első kiírás a rendszerbe, épp ezért nem is láttam! 🤔 ha sikerült akkor örülök neki!
2023. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért 😀
2023. máj. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!