Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füvezés okozhat függőséget? ...

A füvezés okozhat függőséget? Lehet ezt kontrolálni ?

Figyelt kérdés

Inkább az válaszoljon aki csinálta már.

Jó magam ki sem próbáltam a dohányzást,de sajnos egy közeli rokonom elég jól rákapott s cannabisra (nem bio meg láva)!

És aggódom miatta :(



2023. jún. 13. 19:07
 1/9 Zcom09 ***** válasza:
100%
Igen, a drogozás okozhat drog függőséget. Valamennyire lehet kontrollálni, azonban 10-20 éven belül elég jól leépíti az embert (ha rendszeres használó).
2023. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Ezt most komolyan megkérdezted, hogy a narkó függőséget okoz-e?

Teljesen egyértelműen igen, és halál a vége.

2023. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a drogozás függőséget okoz. Eleinte talán egy kicsit lehet kontrollálni, később már nem. Le lehet szokni teljesen és végleg, azt lehet csinálni.
2023. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Igen, okozhat függőséget, ha ész nélkül csinálod.

Nézd meg az országokat, ahol a Fű legalizálva van, mégsem függő mindenki.


Az alkohol jobban szétroncsolja a tested mint a fű egyébként, de természetesen, az nincs betiltva.

2023. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/4 egy részt nem én csinálom mivel undorodok a dohányzástól és pl egy dohányzó lánnyal tutira nem jönnék össze

A második hogy a válasz adók közül valaki próbálta már akár buli szinten is?

Hiányzott neki utólag?

Sajnos a rokonom többször csinálta és kiakaszt,bánt ez a dolog.

De mikor meg kerdezem róla le hurrog!Pedig nem akarom bántani :(

2023. jún. 13. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha rendes kanabiszt használ, attól nem lesz baja. Függősége, egészségre káros hatásai és bódító, részegítő hatása eltörpül az alkoholé mellett. Kár aggódni miatta, valószínűleg azért hurrog le, mert úgy gondolja: semmi közöd hozzá( és lehet igaza is van). Ha aggódsz mert valaki füvezik, mondj imákat azért aki megissza a felest, bár az alkoholizmussal is lehet eggyütt élni.
2023. jún. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
#2 nem akarlak kiábrándítani, de egy teljesen józan életnek is halál a vége!
2023. jún. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

A fű kevésbé addiktív és kevésbé káros mint az alkohol. Én szívtam régebben, mégsem szoktam rá. Azért ez nem egy keménydrog. :)

Természetesen rá lehet szokni, de ha ésszel csinálja az ember, ugyanúgy nem lesz tőle drogos, mint alkoholista sem attól, hogy mondjuk hétvégénként egy buliban alkoholt fogyaszt.

2023. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok
2023. jún. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!