Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A hevített dohánytermékek...

A hevített dohánytermékek kiszoríthatják a piacról a klasszikus cigarettákat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak az én környezetemben, de alig-alig ismerek vagy találkozok olyannal, aki a “rendes” cigarettát szívná. IQOS-használót viszont rengeteget látok, de még e-cigist is majdnem annyit, mint normál dohányost.

A hevítőrudak tényleg ennyire népszerűek?



2023. jún. 30. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én próbáltam a hevetìsőket, de majd megfulladtam tőlük.

Ìgy maradok a rendes ciginèl.

2023. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem sem, egyszerűen mindig lesz olyan, aki jobban preferálja a klasszikus cigit,még a mai generációban is (több 18-20 év körüli ismerősöm van, aki simát szív). Egyszerűen más lehetőségek is fel vannak kínálva ezáltal a dohányosok számára. Nyilván "divat" most az iqos vagy ecigi, de egy idő után ez is le fog csengeni, mint minden más (lecsengés alatt nem eltűnést értek), de az egyik a másikat attól még nem zárja ki.
2023. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megoszlik nagyon.


Masszív dohányosok vannak a környezetemben (voltak) 20-30-40 éve cigiznek.

Én is.


Teljesen az elektronikus ellen voltam.


Csak a munkahelyemen 5-en cigarettázunk 30-60 közöttiek vagyunk , mind átszoktunk az elektromosra, a legjobb szerintem, hogy sokkal kevésbé vagy büdös.


Én nem vettem észre h fulladnék tőle.

2023. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!