Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak ha elegem van a...

Mit csináljak ha elegem van a cigizésből, de szeretek cigizni sajnos és leszokni sem tudok pedig csak heti 1-2 szálat szívok, de arról a kevés mennyiségről se tudok lemondani?

Figyelt kérdés
Kávé mellé nagyon jól tud esni a cigi. Mivel nem akarok ennél jobban nikotin függő lenni, ezért mivel csak heti 2 szálat szívok a többi napon mentes e cigit szívok a feeling miatt. De az a baj, hogy a mentesről se tudok leszokni nem értem miért? Jó is meg nem is. De félek, mivel hiú vagyok, hogy tönkreteszi a bőrömet.

2023. aug. 1. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

E-cigi?


[link]

2023. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet atbasztak a nikotinmentes e cigivel, nekem is adtak mar elf bart ami elvileg 0%os aztan kesobb derult ki h 2%os volt
2023. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját módszerével a legsikeresebb. Nem oktatni akarok, nekem ez a módszer bevált, aki akarja, döntse el, hogy megfelel-e neki. Én 20 évig cigiztem, két csomag 3 napra volt elég. Beszereztem egy alkalomra egy csomag cigit, az én kedvencemből, hozzá egy csomag BT-t, és egy csomag Kentet, de anélkül hogy rákészültem volna, az ünnep eltelt, nem gyújtottam rá. És a következő napokon a három csomagot elkináltam, én nem gyújtottam meg. Egy hét után már egyáltalán nem kívántam, ugy elmaradta cigi, mintha sohasem cigiztem volna.
2023. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!